jur kamo mam zajem o beat cislo 46 napis na icq vse mam v profilu dik
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jur kamo mam zajem o beat cislo 46 napis na icq vse mam v profilu dik
Zdravim.. nechces mi dat jeden z tvych beatu??
klidne i zplatim
www.bandzone.cz/2low
super tvorba moc se mi to libi
zdar muzu si vzit 039?
nektery zneji good :)
Dobry tvorba:-)
cau chlape. pokud mas zajem, poslechni si moji tvorbu. delam taky instra.takze jsme na jedny lodi:-), budu ti vdecnej. mej se
Sap hele zdravi te typek s chebu libi se mi ty tvoje instra kdyztak sem si te pridal na icq tak se domluvime ale kdybys chtel ceknout mi tracky tak najed na www.bandzone.cz/malejhouzva drz se zatim
hafo práce ty nová beaty=]...bral bych 39 a 35;]...kdyztak se ozvi na icku...zatím zdarec a pokračuj=]