Veľmi by som klamala, keby som povedala, že sa mi vaša hudba nepáči, lebo opak je PRAVDOU! Nezvyčajný, ale o to viac rezonujúci spev neskutočne sekne "okolitej" hudbe. Už mám aj obľúbenú pieseň - Silence :) Takže, odteraz Fan...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Veľmi by som klamala, keby som povedala, že sa mi vaša hudba nepáči, lebo opak je PRAVDOU! Nezvyčajný, ale o to viac rezonujúci spev neskutočne sekne "okolitej" hudbe. Už mám aj obľúbenú pieseň - Silence :) Takže, odteraz Fan...
už na první poslech se mi to zalíbilo :) jinak by bylo fajn sem něco ještě hodit, ať máte víc fanoušků a ostatní ať si také poslechnou vaší tvorbu ;) Jinak přeju, ať vám to dál šlape :)
Ahoj, vdaka za comment. Pokial bude do budcna zaujem o nejaky hi-end design, weby, layout, merch atd, tak kontakt najdete na webkach;)
Zdravi
Lukas / IDS
Máš pravdu Hugo :) Třeba já bych to bio nikdy nedal dohromady,protože jsem dislektik a slohovou práci jsem nikdy nenapsal líp než na trojku a vůbec se za to třeba nestydim ;)
Jasně, že už jsi to všechno slyšel mockrát, protože na světě je toho moc a stejně se to všechno opakuje.Dneska už nebude nikdo originální, ale jen pro tvou informaci.Nikdo z naší kapely nečeká, že nastoupíme do letadla místo Alter Bridge :) Tak jak hrajeme, tak nás to baví a naplňuje.
Jinak myslim, že nejsme jediný kdo objevil kouzlo spamování :) Dělá to mraky lidí tady na BZ. Fakt nemám prachy na placenou reklamu, tak to zkoušíme aspoň takhle.Nikomu nepíšeme, že si nás musí přidat.Každej člověk se může svobodně rozhodnout ;)
Díky za tvůj komentář T0M
děsí mě, jak hroznej musí mít vaše kapela sloh, když si na sepsání biografie najímá 17 letý kluky, který maj sloh otřesnej :)
u první písničky mě dost baví ten nosnej riff. to je tak všechno. na můj vkus je to přiliš nepůvodní. všechno jsem to už slyšel. mockrát. jste dobrý muzikanti, o tom žádná. jen ještě trochu invence.
... pokud teda nečekáte až s Altar Bridge spadne letadlo a vy nastoupíte místo nich ;)
no nic, hodně stěstí
(btw taková návštěvnost a tolik komentů od cizích lidí? snad jste neobjevili kouzlo spamování? ach jo :) když myslíte... )
Super muzika, přidávám!
Čau, jsem zvukař a fanoušek dobrý muziky a dobrá muzika na koncertě potřebuje dobrej zvuk :-) Tak kdyby jste někdy hledali ozvučení a světla na koncert, budem rádi, zvolíte li právě nás. www.uv-audio.cz Díky a ať to hraje. Vojta
Znie to slubne, drze sa chlapi;)
Zdravi
Lukas
www.isisdesignstudio.com
dobrá tvorba, Liar se mi hodně líbí