Tartupaluk - Úvod | Bandzone.cz

Tartupaluk hardcore-doom / Nový Bor

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Tartupaluk – Výchova strachem (2013)
    Nezařazeno
  • Tartupaluk – Pevnost (2013)
    Nezařazeno
  • Tartupaluk – Ukončeme ústup a proražme východ (2013)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

TARTUPALUK

(Upraveno: )

9/10/22

S No Vida máme i bandzone: https://bandzone.cz/novida

6/10/22

S Radkem z původní sestavy Samochotijo a Tartupaluk, dále s Matějem Wünschem a Martinou Valáškovou, máme v současnosti kapelu No Vida. Minulý týden, 27. září 2022, jsme vydali album BAU, najdete ho tady: https://novida.bandcamp.com/album/bau 

Mira

........................................................................................................................................................

NOVINKY:
10/12/14
Tímto oznamuju, že jsme dneska definitivně skončili. Díky všem, kdo jste nám pomohli. Máme dobrý vzpomínky. Kapely končí, jiný začínaj...
Today we definitely ended the band. Thanks to all of you guys, who helped us. We keep good memories. Some bands end, other begin...

Klikni na leták pro zobrazení v původní velikosti. // Click on
the flyer to see it in the original size.

25/07/2013

Novinky: 17., 18. května 2013 jsme nahrávali. Velmi děkujeme kolektivu Music for Liberation a obzvláště pak Blumovi a Šamanovi za podporu, pomoc a trpělivost při nahrávání a další přípravě nahrávky.

News: On May 17th, 18th 2013 we recorded our songs. We thank very much to the collective Music for Liberation and especially to Blum and Šaman for a support, help and patiance with recording and consecutive preparation of the record.

Odkaz ke stažení: http://ulozto.cz/xMDryQNX/tartupaluk-st-2013-rar

Jsme na bandcamp: http://tartupaluk.bandcamp.com

TARTUPALUK

Současná sestava (the present formation):

Zpěvy (vocals) - Leni / AniNe
Kytara, vokály (the guitar and vocals) - Míra
Baskytara (the bass guitar) - Radek
Bicí nástroje (drums) - Robin

Ti, kteří s námi byli a již nejsou (Those, who were with us and are not any longer.):

Vokály (vocals) - Komár

Kapela Tartupaluk vznikla v září roku 2010 a působí dodnes. Základ jí položili členové kapel Samochotijo, Confuso Sino a Hampl. // The band Tartupaluk arose in the September 2010 and is still active till today. Members from bands Samochotijo, Confuso Sino and Hampl laid its foundations.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

C S closed

Zdravím ,
ak by ste mali záujem o nahrávanie na diaľku , mix ,či mastering , tak teraz ponúkam akciovú cenu iba 15EUR ZA SKLADBU ! Viac info v mojom profile.

krala

I ode mne ještě oficiální poděkování za super koncertní tečku Ježíška. Bylo to fakt intenzivní a hořovický si to myslim všichni dost užili. B.

Zobrazit všechny názory