Tajfun - Názory | Bandzone.cz

Tajfun big-beat-rock / Karlovy Vary

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Láska na příděl (New EP 2022)
    Něco si přej
  • Něco si přej (New EP 2022)
    Něco si přej
  • Mexiko (New EP 2022)
    Něco si přej
  • Sousedka (New EP 2022)
    Něco si přej
  • Andělé (EP 2018)
    Díky za ten čas
  • Díky za ten čas (EP 2018)
    Díky za ten čas
  • Noční Město (EP 2018)
    Díky za ten čas
  • Starej Pes (EP 2018)
    Díky za ten čas
  • Labuť (Live 2016)
    Nezařazeno
  • Zázrak (Live 2016)
    Nezařazeno
  • CD - T3 (2015) : Taťka
    T3 - Za duhou
  • CD - T3 (2015) : Za duhou
    T3 - Za duhou
  • CD - T3 (2015) : Samota
    T3 - Za duhou
  • CD - T3 (2015) : Utekla z pekla
    T3 - Za duhou
  • CD - T3 (2015) : Bylo nám fajn
    T3 - Za duhou
  • CD - T3 (2015) : Žít život naplno
    T3 - Za duhou
  • CD - T2 (2010): Dopíjim čaj
    T2 - Tak jo
  • CD - T2 (2010): Glenn Hughes
    T2 - Tak jo
  • CD - T2 (2010): Spratek
    T2 - Tak jo
  • CD - T2 (2010): Mýval
    T2 - Tak jo

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

kvíčala

Jen si člověk na pár dní odskočí a nestačí se divit
co se tu všechno dozví.Tajfun na zahradní párty,
Tajfun v Abertamech podle ohlasů asi dost pove
dený akce takže Tajfun jede a to je správný.
Tajfun houšť a čím dál větší kapky a jak už tady řekl Starej Rocker Tajfun hrrrrr na ně !!!!(pochopitelně ne cepama ale kvalitní muzikou a zábavou)

Bez profilu

Starej Rocker

No Zdeňku už začíná foukat ze strnišťa tak už se nám ochkazuje,nastal čas stěhovat tyto akce do "kamenných" domů.Ale teď,když ve Varech vyhnil Rotes tak se kapely musejí spoléhat na okolí
Varů a to bude asi složitý..... No uvidíme

Bez profilu

Zdeněk

Koncert v Abertamech byl super, škoda že byla trochu zima. Už jsem vás tu viděl jednou, ale tentokrát jste byli takoví vyhranější a lépe jste to uváděli a prožívali. Snad tady ještě někdy zahrajete. Čzus.

Bez profilu

Starej Rocker

Peťane já si myslím,že oni ten dojem nebudí,oni takoví jsou už povahou a to je v týhle branži obrovský plus.Jinak dnes do Abertam jim přeju hodně štěstí,hodně fandů(kterých je čím dál tím víc) a i ostatních spokojených diváků.
Tajjfun hrrrrrrrrrrrrr na ně ............!!!!

Bez profilu

Peťan

Johny na všech vašich koncertech jsem nebyl,ale co jsem byl tak to na mě dělá dojem,že ty i ty dva
ďáblové kolem tebe už přesně víte kam chcete tu
vaší káru dotlačit a věř tomu,že jste to vzali za ten
správnej konec.Těch namyšlenejch frajírků co si mysleli že jsou nejlepší a objeli už celou zeměkouli svět jim leží u nohoujsem viděl dost(a to nekecám)
a dneska někde hnijou a nikdo o nich neví.Slušnost,skromnost a vděčnost za každýho fandu i akci to je ta správná lajna.Držím palce,vy ten dojem budíte,nezkažte si to.Zdarec

Bez profilu

johnny havelka

Děkujeme za povzbuzení.

Bez profilu

Peťan

Hmmmmm Tajfuni Tajfuni ........ není k tomu co dodat snad jen hrát na plno 3 hodiny to už je mazec,už se budu opakovat prostě típkové

Bez profilu

Jirka šedý vlas

Chtěl bych touto cestou poděkovat klukům z
Tajfunu za to,že přijali mé pozvání a špičkově odehrali tříhodinový koncert na oslavě mých 50tých narozenin.Přesto, že se jednalo jen o jakousi zahradní párty,dali do svého vystoupení
vše to nejlepší.co umějí.Pro mých cca 20 přátel hráli tak jako před vyprodanou halou a za to jim ještě jednou upřimně děkuju.A ještě taková perlička,když zjistili,že hrajou na oslavě narozenin neřekli si o žádný honorář-měl jsem to od nich jako dárek.I takový umí být Tajfun.Díky

Tajfun

Ahoj Báro. Hrajeme ji jen na některých akcích, kvůli její délce. Někdy ji ovšem přidáme jako přídavek, takže ji máš šanci slyšet i na živo. Jinak všechny skladby, které máme tady na BandZone v playlistu jsou na Tjedničce. Měj se a snad se někde potkáme. TAJFUN.

1 2 3 4 5 68101317212632384449535658 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69