Děkujeme za pochvalu, snažíme se stále pracovat a písničky dolaďovat a také udělat větší show. Právě i díky povzbudivým slovům od návštěvníků máme chuť nabídnout příště zase víc. Určitě to nebyla poslední zastávka v Abertamech a rádi sem kdykoliv znovu přijedeme, pokud bude zájem. Díky moc. Johnny.
kvíčala
Jen si člověk na pár dní odskočí a nestačí se divit
co se tu všechno dozví.Tajfun na zahradní párty,
Tajfun v Abertamech podle ohlasů asi dost pove
dený akce takže Tajfun jede a to je správný.
Tajfun houšť a čím dál větší kapky a jak už tady řekl Starej Rocker Tajfun hrrrrr na ně !!!!(pochopitelně ne cepama ale kvalitní muzikou a zábavou)





