Mě je jedno co kdo poslouchá, ale nemám ráda když mi někdo něco předhazuje. Tajfun přišli ke mě na blog a chtěli abzch si to poslechla, udělala jsem to a napsla svůj názor. Co je na tom špatnýho? Mě akorát jejich muzika připomíná Chinaski s tvrdší kytarou. Jinak pokud jsem se vás dotkla tak pardóóón chovala bych se stejně kdyby někdo pomlouval Zakka.
Nikča
Ahoj. No mě tedy 15 shodou okolností je a můj šálek čaje to také neni :-)







