To crazyac: Díky moc za povzbuzení, byla to celkově vydařená akce a přišlo i dost lidí, tak vše bylo fajn. Ještě jednou díky.
Láďa
Stránky nic mon mno.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Stránky nic mon mno.
To crazyac: Díky moc za povzbuzení, byla to celkově vydařená akce a přišlo i dost lidí, tak vše bylo fajn. Ještě jednou díky.
v sedleci dobrý
To Pechy a David: Taky moc děkujeme, hlavně že všechno klaplo a určitě zase něco podnikneme, spolupracuje se s Vámi výborně. Dík moc.
Děkujem ještě jednou Tajfuni za pozvání na tuhle akci.
Byla skvělá návštěvnost a dobrej zvuk.
Jediný problém byl můj kladný vztah k alkoholu.
Bylo mi celou sobotu blbě, jako už dlouho nebylo.
Ale to je moje soutěž. Mějte se a hrajte.
David
Zdar chlapi.. To my děkujeme.... Váš výkon byl také parádní... Jak jsem již psal na našem webu, !!!!!!!!AŤ Vám to hraje!!!!!!!!!!!!.......Budem se těšit na další společné pódium.. Pechy ŠQ
To VAR: Moc díky, taky jsme si s Vámi rádi zabrnkali, určitě zase někdy něco vymyslíme.
To Meditime: Ty časové prodlevy nás mrzely, ale zvládli jste to na jedničku a zvuk jste měli super, tak zápas se zvukařem jak říkáte skončil vaší výhrou.
To metal.....:Děkujeme moc za povzbuzení. Moc díky.
Koncik v Nejdku byl úžas,bomba,supr,NEMÁM SLOV!JSTE ČÍM DÁL TIM VÍC LEPŠÍ!Jen tak dál kluci!!
Zdravíme TAJFUN...v Pátek to byla super akce. Těšíme se na další pořádnou párty :). Děkujem za přizvání a budem doufat ve vícero takových. AVE !!
Venca (VAR)
Kluci, my taky děkujeme za pozvání, i když se to protáhlo a na začátku jsme zápasili trochu se zvukařem, tak to byl fajn zážitek. Ať to šlape a určitě zase někdy na konzíku.