To Mili:Děkujeme moc. Budeme se snažit.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
To Mili:Děkujeme moc. Budeme se snažit.
Taky jsem vás slišela v rádiu :D jen tak dál :)
To fanoušek: Děkujeme za povzbuzující slova a zdravíme do Valmezu.Ještě jednou díky.
Ahoj kluci, slyšel sem vás v rádiu a super, jen tak dál.
fanoušek - Valašské Meziříčí
Dopíjím čaj!!! -> peckaaa ... !!!
Ahoj klucííí. Tak děkujeme za pozvání, bylo to super. Škoda že musím ( s mladou) na chatu. Jinak bych kalil :D Tak snad jindy.Čus, Luky
To Kvíčala:Ahoj, díky moc za povzbuzující slova a rádi Tě uvidíme třeba na nadcházejících víkendových koncertech.Ještě jednou díky.
Kluci,kluci vy teda jedete ,dlouho jsem u vás nebyl a teď,když už zase je to jakž takž OK,tak fakt koukám .Tak jsem rád a ať Vám to ťape-mám radost.Ahoj
Klávesistka také zrdaví ;) Díky!
Ahojte. Děkujeme hraní u pošty, kluci! Dobrej zvuk na pódiu a lidi pod pódiem, a zábava je tu :) Doufam, že ste si to užili aspoň tak jako my :)
Za Choboty,
Majk