mazec !!!!! upa žeru tvůj rap khejmo ,dávám do spřízněných peace !!!!
Bez profilu
DoM!$$
Upe borec...konecne negdo,gdo stoji za to :-P Drzim palce...jen tak dal...jo..a Nuda V Brne...taky mazec :-P jo a uz se tesim az mi prijde to album :)







