Syndicate - Úvod | Bandzone.cz

Syndicate ambient-downtempo / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Darboven
  Nezařazeno
 • Necky LIVE MUHU Fest
  Nezařazeno
 • Negative - Pozitive
  Nezařazeno
 • BTD
  Nezařazeno
 • Sweetless
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Syndicate zahrají po dlouhé době v Praze s hostem Colibris a poté se zas na dlouho koncertně odmlčí

(Upraveno: )
Syndikát se probírá z koncertního spánku a po delší době zahraje svou fúzi psy-jazzu, ambientu, a post-rocku naživo v Praze, navíc v rozšířené sestavě se dvěma dechaři Štěpány a speciálním hostem Colibris!
Ze zahraničních studií se nám vrátil tenor saxofonista Štěpán Přibyl, který spojí dech s trumpetistou Štěpánem Hruškou. Pak se zas minimálně na tři měsíce koncertně odmlčíme, neb basař Martin se opět chystá do Indonésie za svými gamelanovými múzami. Tak doražte ve čtvrtek 2. 6. do Myslíš?, těšíme se na vás!


Před naším koncertem se můžete těšit na našláplý set synťákového mága a elektronického perkusisty Yonatana Omera aka Colibris, a když se poštěstí, spojí své síly s vynikající klávesistkou a zpěvačkou Roksan Mandel.
Vstupné dobrovolné (doporučené 150 Kč).

// EN:
The Syndicate is awakening from its concert slumber and returning to the stage after a longer hiatus with its fusion of psy-jazz, ambient and post-rock. What’s more, on this unique concert in Prague, it will perform in an extended line-up with a wind-brass combo of two Štěpáns and a special guest Colibris. Our tenor saxophonist Štěpán Přibyl, who has recently returned from his studies abroad, will pair up with our trumpetist Štěpán Hruška who has inflitrated Syndicate in the saxophonist’s absence.
FB event: https://www.facebook.com/events/562904845460477/?ref=newsfeed
As an opening act to our performance, you’ll have the opportunity to hear an exuberant set of synth magician and electronic percussionist Yonatan Omer aka Colibris and if fortune will be on our side, he will join hands with remarkable pianist and singer Roksan Mandel.
Voluntary entry fee (recommended 150 CZK).
Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Listener from Bristol

Ou yeeeah! I really fancy your music guys! The guitarist is a terrible drunk, but that's all right, yeeah" Enjoy your first concert!!! Just keep on going!

Zobrazit všechny názory