Syndicate - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Syndicate ambient-downtempo / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Darboven
  • Necky LIVE MUHU Fest
  • Negative - Pozitive
  • BTD
  • Sweetless

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Comeback Syndikátu na horském festivalu MUHÚ 4. 8. od 20h!

(Upraveno: )

Návrat Syndikátu se blíží! Přijeďte se zchladit na horský festival MUHÚ, kde v sobotu 4. 8. 2018 zahrajeme přesně rok poté, co zde dozněly naše poslední živé tóny. V improvizovaném comeback setu poprvé zazní naše indonéské hračky i hosté, kteří se k nám spontánně přidají. Program MUHÚ (Mikrofestivalu Umění Hor a Údolí) nabízí land-artové sympozium a procházky, výstavu legendárního fotografa undergroundové scény Roberta Carritherse, workshopy pro děti i dospělé a v pátek a sobotu živou hudbu. Vstup (dobro)volný. Nemůžeme se dočkat!

Facebook event

 Our comeback is just around the corner! The MUHÚ mountain/valley festival is starting today – on Saturday we will play an improvised set featuring several indonesian instruments and we will invite musicians in the crowd to join us on the stage. The program of the MUHÚ festival offers a landart symposium and walks in the countryside, exhibition of the cult photoghrapher of the underground scene Robert Carrithers http://robertcarrithers.com, workshops for kids and adults and live music on Friday and Saturday. Entry is free (voluntary). After a year-long break, we can’t wait to be on the stage again!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Listener from Bristol

Ou yeeeah! I really fancy your music guys! The guitarist is a terrible drunk, but that's all right, yeeah" Enjoy your first concert!!! Just keep on going!

Zobrazit všechny názory