Syndicate - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Syndicate ambient-downtempo / Praha

„Music for movies, chill out zones, poetic clubs“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Darboven 847 ×
  • Necky LIVE MUHU Fest 179 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Negative - Pozitive 420 ×
  • BTD 670 ×
  • Sweetless 625 ×

Novinky

Comeback Syndikátu na horském festivalu MUHÚ 4. 8. od 20h!

Upraveno:

Návrat Syndikátu se blíží! Přijeďte se zchladit na horský festival MUHÚ, kde v sobotu 4. 8. 2018 zahrajeme přesně rok poté, co zde dozněly naše poslední živé tóny. V improvizovaném comeback setu poprvé zazní naše indonéské hračky i hosté, kteří se k nám spontánně přidají. Program MUHÚ (Mikrofestivalu Umění Hor a Údolí) nabízí land-artové sympozium a procházky, výstavu legendárního fotografa undergroundové scény Roberta Carritherse, workshopy pro děti i dospělé a v pátek a sobotu živou hudbu. Vstup (dobro)volný. Nemůžeme se dočkat!

Facebook event

 Our comeback is just around the corner! The MUHÚ mountain/valley festival is starting today – on Saturday we will play an improvised set featuring several indonesian instruments and we will invite musicians in the crowd to join us on the stage. The program of the MUHÚ festival offers a landart symposium and walks in the countryside, exhibition of the cult photoghrapher of the underground scene Robert Carrithers http://robertcarrithers.com, workshops for kids and adults and live music on Friday and Saturday. Entry is free (voluntary). After a year-long break, we can’t wait to be on the stage again!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Listener from Bristol


Bez profilu

Ou yeeeah! I really fancy your music guys! The guitarist is a terrible drunk, but that's all right, yeeah" Enjoy your first concert!!! Just keep on going!

Zobrazit všechny názory »