!Co! !ze! !no! tak! to! bude! asi! dost! dobra! akcia!t oho!29! skoda! ze! tak! daleko!
drzte sa ! ! !
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
!Co! !ze! !no! tak! to! bude! asi! dost! dobra! akcia!t oho!29! skoda! ze! tak! daleko!
drzte sa ! ! !
nazdar SWILL teraz prave kukam ,ze co ma znamenatposledny vas prispevok v nasom prosfile preco tam je ,ze pompi to ma te skdae ha ze som to pisal ja ha juro rad bi som stebou hodil rec uz mam toho dost rad bi som sa stretol stebou jo kedto je mozne joo
No pohodicka radi pockame len vies tiez nam treba nejaky ten datum...lebo sa potom rysuju dalsie koncerty a aby sme vedeli co a ako...tak zatim....pekny den prajem chalaniska...uz nech hrame
no pohodka...a co kedy bude ten koncertik?pls odpisuj na nasu stranku lebo potom do hladanie je na hovno...no tak kedy bude koncertos?napis datum a mozme vsetko planovat...a financie to sa porozprava dzorky s majitelom
oo diki diki telefon tiez sme radi ze si prisiel o ucho a ze sa ti tak paci nasa hudba ... tak sa maj
vas na koncertocgh este nevipiskali ? tak uz bude treba lebo som prisiel o cele ucho jak vas pocuval ccvicte vela lebo zatial hrat neviete
Okej rozumiem....
tak my vám dáme ešte vedieť,
či sa zúčastníme, alebo ne....
tak zatial
cafes vagabudos hehe " )
NO tak najlepsie bude ked 29 zahrame iba z retarded fish v kolke a dom na rohu zahrame my...
Predsa tie financie sa takto lepsie vykryju lebo v Lubovni majitelia su dost skupy ...
vsetko je v stadiu riesenia ...
cafes euro
no nazdarek chlapci...tak koncert 29?vsetko ostatne sa dohodneme cez dzrokyho....vraj by to malo byt vsetko uz cez majitela poriesene ako tie financie...tak zatim.
Cafes lazurik " )
NO tak v Chmelke to je toho15 lebo metro aj a just suhlasia a uz je len na vas ci pridete tiez ved treba trosku popit together hehe " ) a uvas no vlastne kedy kolvek ked nam date vediet len ie vtedy kedy mame koncerty hehe
cuuus