hej a ešte sa chcem spytať či nechystate dajake nove fotky dať do galerie...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hej a ešte sa chcem spytať či nechystate dajake nove fotky dať do galerie...
serus! ta všetko najlepšie k totym tvojim narodeninam marek!!! tak dopredu blahoželam bo fakt neviem či prideme... ale sa posnažime!!! a duchi, neeee duchY!!!!!! to len tak pre informaciu... a kedy to vlastne v tej chmelnici? myslim čas... no ta idem ja si zobrať paralen a ibalgin... prajem si dobru chuť! majte sa a dufam že sa stertneme v tej chmelnici nakonec... aj s panom cuperom, dufam že nam ponukne toho orešanskeho...
jasneee jasneee sak keby ste volaco robili alebo tak ze by ste tam vedeli zohnat nejaky lacny flek na hranie vies ze by sme aj tam dali nas tour s nopuls by sme chceli cosi take riesit cez prazdniny alebo tak nejak tak zatiiiim hosi !!!
cavte makaci :) jj, radi njeco zbuchame :)
zdravimeeee
POMOZ NAM VYBRAT LOGO
http://bandzone.cz/nahodnywiskit
a hlasuj ;D
nazdar jurik eurik :o)) ked mozem pomozem ti vies dobre a ostatne kapely sa zachovali chujovo podla mna ale pohoda ved mi vieme oco ide ne drz sa euro aj swill cuss POMPI
za kapelu diky moc!!! vy tiez ste celkom v poho chalosi
pre ulet: pravy pankac zomrel kamosko davno ´78? tusim :D
pocujte nedalo by sa nejak dostat nw do lubovne??? ked budete robit koncik tak by ste nas nezapojili??? :D maj seeee hrajte hrajte
sici nieste pravy punkaci ale v SL ste naj
zdraavim vsetkych tak po sobotnajsom koncerte mam take pocity... ze .... dakujeeme vsetkýých fanusikom (duchy a spol) dobre ste to rozbehli... a tiez dakujem vsetkym nenormalne ochotnym kapela ktore tak pomahali a ked pukla struna tak kazdy sa doslova trhal aby nam ju pozicial .. len skoda ze si gitarista nakoniec natiahol strunu saaaam ... ale inac v pohode tak sa majte
serus. diky za pozvanie! odkažem ostatnym, ale neviem či budem mocť dojsť bo som chory jak piča!! ale ja sa vyliečim dovtedy šak som dajaky superman... no nič uvidime... a ešte raz diky