zdravim(aj plagiatora Peťa...)! je to popiči: Z ANGLINY JEDNOTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a spomenul som vo svojej odpovedi aj vas bo som mal ulohu taku že som mal založiť v lubovni akože niečo na rozvoj kultury... ja som povedal že by som založil rokovy klub... a dalej som povedal že by som tu pozyval dajake kapely... a ona sa ma opytala či mam kontakty na nejake kapely... a ja som odpovedal že poznam jednu dobru kapelu z lubovne menom swill a oni už dakoho zoženu... ta to len tak žeby reč nestala








