ta jak vyletnici?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ta jak vyletnici?
WE ARE ON DRUGS
maybe......
holand holand drugs
/ jasan fajne bolo ked ludia ziju ma to atmosferku a sme radi/
duchy bururos nejako nevyslo mali sme mensi vylet /trip/ stara ma potrebu rozpravat ta ide pisat dennik ... ci boha to je smrad kurva ja musim smrdiet... stary idzes od toho kona ...
cuzshte
nazdar chlapci,,,no vcera som nemal na plane ist do chmelky,,,ale popixi bulo,,,zo zacatku ani nie,,,ale potom ked hudba vsetkych lenivich dvihla zo stoliciek bolo iiiiiiicha suuuper,,,cawes a diki,,,
už sa mi nechce zas dakovať ale popičofka... zozačiatku dajaka chujova nalada vladla neviem prečo ale sa mi zdalo že každy dajaky najebany bol... no potom ked sa to rozbehlo ta zas som nevedel kde mi hlava stoji... no bohovo proste!!! dnes bururu a pekareň ok?
drahe swilowčata este teraz mi piska v usiach ... thx!! :D ,,,super bolo :)...ale chcem podvod!!! :P
nemam slov ani sily...
supřiš fotky tie posledne dve ...
a supřiš hudba
- 1 -
jasan vsetko plati " )
vidime sa na akcii " )
serus dufam že dnes ta chmelnica plati... lebo pride aj vzacna navšteva z dalekeho česka!
nazdar chcelbi som prist kuknut ku vam na skusku teras dakedy mozem prist dakedy????:.:__