Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj kluci, diky moc za koment :) Od muzikantu pochvala tesi dvojnasob.
Mejte se a at Vam to poradne slape :)
S pozdravem
Kick 69
dlho som vás nevidela :o) tie nové sogny.. ehm.. no super, že vymýšľate a tvoríte .. držte sa .. :o)
fajne veci, kedyx koncert?
no tak tento víkend nám to nevyhovuje, a o tri týždne asi tiež nie, skôr ten párny víkend
bolo by dobre sa dohodnúť a vám to vyhovuje len v tie druhé víkendy????
namaš začo,dobre že to dakoho aj zaujima...
a toto tu je esejisticky kružok doktora SINNERA keby dačo:D
PRE PITKA: NAZDAR...ty si doma ani sa mi o tom nepriznas no toto svet sak niekedy napis zajdeme na to male pifko : D:D :.. lebona velke uz nemam peniaze :D D:
pre SINNERA:
mne je jedno čo si kto mysli
ja osobne nie som žiadny hudobnik, neviiem hrať ani som sa to nikdy neučil:D, akurat keĎ dačo chcem vedieť hrať stiahnem taby z netu
že sme sa nikam nepohli? ja som sa pohol asi o pol metra vpravo:D:D ja to fakt lepšie neviem (čo už)
pre KAMARATOV:
nebudte agresivny :D
rucam še na Protagora
pre KATRIN:
diky, a v skratke:
1984 : je napísané podľa Orwellovej knihy 1984- je to o absolutnej moci jednej strany, totálnej kontrole,demagógii, o nezmyselnej vojne a zbavovaní sa nepohodlných ľudí. heslo strany je : vojna je mier,sloboda je otroctvo, nevedomosť je sila. také varovanie aby k tomu nedošlo, lebo stačia kamery, čipy, hypnoza, fyzické tresty a je koniec slobody
Balon : stara hovadina:D, ale aby som sa necítil blbo tak je to akože taka metaforicka parodia na vojnu v Iraku (balon ako americke ambicie kt. zabijaju a stači 1 guľka a pada k zemi)- jedni aj druhíi tam nakoniec zomreli a prečo? no pre peniaze -trapna ľudská rasa.
Hej! : to je taka naša hlavna téma: žiť podľa seba, je to proti všetkým možným autoritám aj obyčajným násilníkom ktorí by chceli stále len rozkazovať
Ver Mi : o konci detstva, alebo čo...:D taky song pre rodičov
Pohoda : to je asi jasné