Swill - Názory | Bandzone.cz

Swill punk-rock / Stará Ľubovňa

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Antipatia (2016)
    Nezařazeno
  • V Uniforme (2015)
    Nezařazeno
  • Reset (2011)
    Nezařazeno
  • Hej ! (2009 !No A Čo! demo EP)
    Nezařazeno
  • Víkend (demo 2011)
    Nezařazeno
  • Si Sám (2009 !No A Čo! demo EP)
    Nezařazeno
  • Nie Som Ako Vy (2009 !No A Čo! demo EP)
    Nezařazeno
  • Tvoj Svet (demo 2010)
    Nezařazeno
  • Jeden Z Tých Dní (2009 !No A Čo! demo EP)
    Nezařazeno
  • 1984 (demo 2011)
    Nezařazeno
  • Nič Sa Nemení (demo 2011)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

otahell

fajne veci, kedyx koncert?

PVC sl

no tak tento víkend nám to nevyhovuje, a o tri týždne asi tiež nie, skôr ten párny víkend
bolo by dobre sa dohodnúť a vám to vyhovuje len v tie druhé víkendy????

katrin01

juj dakujem zmrdku pekne necakala som to:o, to ake Davinciho kody:D
a co to tu za fejetony sa pisu, no toto
ahoj te

Marko

PRE PITKA: NAZDAR...ty si doma ani sa mi o tom nepriznas no toto svet sak niekedy napis zajdeme na to male pifko : D:D :.. lebona velke uz nemam peniaze :D D:

tentretí

pre SINNERA:
mne je jedno čo si kto mysli
ja osobne nie som žiadny hudobnik, neviiem hrať ani som sa to nikdy neučil:D, akurat keĎ dačo chcem vedieť hrať stiahnem taby z netu
že sme sa nikam nepohli? ja som sa pohol asi o pol metra vpravo:D:D ja to fakt lepšie neviem (čo už)

pre KAMARATOV:
nebudte agresivny :D

rucam še na Protagora

tentretí

pre KATRIN:
diky, a v skratke:
1984 : je napísané podľa Orwellovej knihy 1984- je to o absolutnej moci jednej strany, totálnej kontrole,demagógii, o nezmyselnej vojne a zbavovaní sa nepohodlných ľudí. heslo strany je : vojna je mier,sloboda je otroctvo, nevedomosť je sila. také varovanie aby k tomu nedošlo, lebo stačia kamery, čipy, hypnoza, fyzické tresty a je koniec slobody
Balon : stara hovadina:D, ale aby som sa necítil blbo tak je to akože taka metaforicka parodia na vojnu v Iraku (balon ako americke ambicie kt. zabijaju a stači 1 guľka a pada k zemi)- jedni aj druhíi tam nakoniec zomreli a prečo? no pre peniaze -trapna ľudská rasa.
Hej! : to je taka naša hlavna téma: žiť podľa seba, je to proti všetkým možným autoritám aj obyčajným násilníkom ktorí by chceli stále len rozkazovať
Ver Mi : o konci detstva, alebo čo...:D taky song pre rodičov
Pohoda : to je asi jasné

1 2 3 4 5 68101317212632384449535557 58 59 60 61 62 63 64 65 6668707377828895102109115119122124126 127 128 129 130