:D:D:D :D :D:D no..:D:D .D takže.. :D:D:D:D:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
:D:D:D :D :D:D no..:D:D .D takže.. :D:D:D:D:D
hej v pohode ha ,hviezdy, si myslite že ste slavny?? nic ste nedosiahli a pochybujem ze dakedy..no nic, c
ale ten spev je fakt strašny, sorry ukričane nemelodicke afektovane, ouch
tie nahravky- no dobre domace može byt
snad sa to raz zlepši
no kukaj tu na nu jaka drza :D ... uz mam zub huraa :D ... a nebolelo ani velmi .....
joooj marečisko co sa tak bojis sak to nic nebude,, posranyyy :D pfffffffff haha
SAKRAAAA DNESKA IDEM DO ZUBARAAA : d:d ..... a som v prdeli : D.... a idem srat do rici .... to z toho stresu
ĽUDIA ! NEBUDME TRÁPNI A NEPÍŠME TU NIČ!!! :D:D::D:D:D
Zdravim chlapi....Viete nám poriešiť tie koncerty v ľubovni a v poprade, čo sme vtedy kecali???Mi vám na oplatku poriešiem akciu v bardejove, a ešte na dajakom meste sa určite dohodneme....Dajte vedieť aby sme vedeli planovať akcie,,,,DV
jaaaake bezduche konverzacie... wuaaaa že bezduche.... nie som ako vy a myslim že ani nechcem byť, pisať anonymi a potom sa isť hanbiť... chlopi komedie robia ze mnu divy! ja chcem štvrtok!!!a potom aj ostatne dni... aj vy chodite z vyťahom domov? ciboha že vraj nahlas pišem!!!! jaňu to paskuda! idem bo ahaggar a tibesti čakaju...