ani satanovej temnej duši plnej hnevu a krutosti sa to nepáči...nema zmysel pre humor chlapec? :D
ale važne : z tychto domacich nahravok neusudzujte nič.
a tento poznate:
"Debutový album Maroša Kramára - Lážo Plážo najdete vo všetkých dobrých obchodoch"
(moc čierny humor? ja viem:D)
satanicus
:D tak nepiste styl ze punk- grunge... ale napiste - styl humor - a potom sa mi to pacit bude...sranda je to dobra... ale tak do zabavnej televiznej relacie







