Swill - Názory | Bandzone.cz

Swill punk-rock / Stará Ľubovňa

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Antipatia (2016)
    Nezařazeno
  • V Uniforme (2015)
    Nezařazeno
  • Reset (2011)
    Nezařazeno
  • Hej ! (2009 !No A Čo! demo EP)
    Nezařazeno
  • Víkend (demo 2011)
    Nezařazeno
  • Si Sám (2009 !No A Čo! demo EP)
    Nezařazeno
  • Nie Som Ako Vy (2009 !No A Čo! demo EP)
    Nezařazeno
  • Tvoj Svet (demo 2010)
    Nezařazeno
  • Jeden Z Tých Dní (2009 !No A Čo! demo EP)
    Nezařazeno
  • 1984 (demo 2011)
    Nezařazeno
  • Nič Sa Nemení (demo 2011)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Marko

aleee proosimta ja pouzivam mydlo na umyvanie neviem ako ty : D:..... sice jaai ty nevies co je mydlo D: .. sorry duchi fakt :D ... ja ta naucim naco je mydlo potom :D .... to len by vam museli pusit vodu doma :D

duchilak

no ty si mi dal teraz-... ale ta jak si mozem umyt nohy ked si mi minuli minul cele mydlo... ze vraj: požič bo ivona v skole a nemam lubrikant...

Marko

heeeej ludia DUCHILAK sa mi teraz priznal ze si uz tri tyzden neumyval nohy ze to preto tak smrdi :D ..... ale sak ja chapem ze mu smrdia nohy ved mu rastu od riti :D:DD: ...nazdar duchii:D

tentretí

to asi iba ja ked som skusal efekt som asi tak 10 sekund dal zrejme Bohemian Rhapsody ale všetci sme to urcite nehrali,
hrame najlepšie ako vieme, nemusiš to počuvať
no treba aj vyjsť zo stodoly a zrobiť si hanbu občas...:D.... a ano som TRAPNY idiot a neviem čo je hudba (nemusite to tu zas pisať:D)

Marko

hehe cawes shit tak neviem ci sme to hrali nepametam si neako fakt bolo to uz davnejsie ..... mozno odpisu zvysny clenovia tak sa dozvieme :D ... aj mna to zaujima ..... a ty killerman neviem skade si to pocul ale sak mn je to tri ... ano robime v stodole si predstav lepsia akustika ... neviem naco ta to zaujima ked tam aj tak v zivote nedojdes :D:D:... tak maj sa

killerman

Queen? a Swill? asi zart ze?to je hudba queen co preco by to mali hrat swill?ked som tu cital ze maju v pake ako hraju hlavne ze hraju tak pochybujem:D.sam som zvedavy!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:
(a som pocul ze ste si v sabinove spravili riadnu hanbu) a to ako vy robite koncerty v nejakej stodole ci dome ci ako to ?bo som nepochopil ak sa mozem spytat:).nazdo hosani:D

shit

caves swillci
my hutoril kamo ze vraj na koncerte v KE ste hrali Queen , my to jaksi neda pokoj:o

1 2 3 4 5 681013162025303539434648 49 50 51 52 53 54 55 56 575961646873798694102109115119122124126 127 128 129 130