ano ano vcerajší koncert bol uplne super : )
mpr
perfektna kapela...vy to niekam dotiahnete
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
perfektna kapela...vy to niekam dotiahnete
ano ano vcerajší koncert bol uplne super : )
chalani dobra muzika........nech vam to hra....vela zdaru a snad na nejakom koncerte
Dobre, falosne pocity, stojis mi na krku a preco
len tak dalej ...
-
cerakos no hmmm v shopoch to este neni lebo tie nahravky su iba doma nahravanie ale ak chces ti nieco posleme ak mas ICQ
???????????????????
cooooooooo
??????????????????
Kde mozem kupit CD nevidim nikde odkaz ani v shopoch... co mam robit?
Páči sa mi pesnička Prečo,aj Euro ju spieva super
no ta ja sa tiez pridavam s pozdravom a nieze budzece necvicic tam v tom england.. dasvidania chlopaci
NO....... JE TO SUPER BUDETE MAT USPECH CHLAPCI......MAJTE SAAAAAAAAAAAAAA