chlapci tak teraz je rad na vas ;-)
durex.nezhoda.cocijebepunk!
nazdarek.. no podla toho kedy.. ale myslim ze by sa kludne dalo daco spachat.. zatial nemame este nic do konca roka.. a v tom bunkri nebudeme hrat nakoniec.. tak zatim cawteee.. a sendnite dalsie info potom.. stay cool :)







