Sunset Trail - Novinky | Bandzone.cz

Sunset Trail metalcore-nu-metal / Olomouc

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

28. listopadu 2022
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • World Astray (single 2017)
    World Astray (single)
  • Burial
    Burial (single)
  • Never Apart (acoustic version)
    Never Apart (acoustic)
  • Walk Alone
    Reflections
  • Guilty By Design
    Reflections
  • Never Apart
    Reflections
  • Echoes
    Reflections
  • Out Of Time
    Reflections
  • In Peace
    Reflections
  • Serpent In Me
    Serpents EP
  • All Alone
    Serpents EP
  • Underneath the Sun
    Serpents EP
  • Seconds of Life
    Serpents EP
  • One Life - One Shot (Single 2014)
    One Life - One Shot (single)
  • Promises
    Revealing...
1 2 3 4 5 681013172228354351586468717375 76 77 78 79 80 81 82 838587909397101105108111113115 116 117 118

Oo la laa!

Čau všichni,

omlouváme se kraťounkou pauzičku, během které jsme Vás neinformovali, co se děje v hlavním táboře ST. Začněme popořadě..

Díky za všechny eventuelní hlasy, které jste nám zas(r)lali do soutěže Rockmaxova 12ka, moc si jich vážíme a během září nám (a samosebou i Vám) bude oznámeno, zda toto množství stačilo na postup.. Každopádně jsme si pokec v rádiu moc užili, děkujem ještě jednou Monice, která nás pozvala a zachraňovala naše trapné povídání a doufejme, že to nebylo naposled, co jsme výřili vody médií:)

Krom toho, že některé z nás (Dmj a Tomka) dneska v Brně v 7 ráno(!!!) vzbudilo živý vystoupení Ewy Farny přímo pod naším oknem (kráva jedna, asi zpívala školákům, aby se jim líp štrádovalo do školy, přitom tam patří taky.. nee nic proti Ewičce, je fakt dobrá;)), se taky děje to, že už čekáme na první zásilku origoš cédéček našeho demíčka St.Mistress, na designu se podílel sám Tomagee z Omen Tattoo a slečna Foly, moc děkujem..a Vy si toto dílo budete moci prohlédnout, popřípadě zakoupit na KŘESTU 10.9.2010 v olomouckém S-Klubu!!!

Takže kdo o tom náhodou ještě neslyšel, tak si 10.9. a S-ko zapište za uši, protože krom nás vystoupí zabijáci ze SoulSick a pardálové z Overhype, což dává tušit, že to bude peklo. Krom toho se ukáže pár spešl hostů z různých kapel široko daleko, takže o zábavu bude postaráno!

Těšíme se na všechny, už pár týdnů jsme nekoncertovali, tak si to v S-klubu řádně užijem. Více info již brzy;) Pro pobavení posíláme pár foteček z rádia RockMax;)

 

 

ST v rádiu Rockmax!

Již v úterý se část naší kapely objeví ve studiu rádia Rockmax ve Zlíně. Bude se pouštět nový demíčko St.Mistress a do éteru padnou taky nějaký ty naše příběhy a pohádky. V úterý 17.8. cca v 19.00 si tedy nalaďte 89,6 nebo 95,6 a nechte se bavit trapnými pokusy o vtipy z našich úst:)))

August news

Zdarec mazec,

tak se nám to pěkně letní, u nás to ale žádný přehnaný zevl není. Finišujeme a ladíme všechny detaily na křest, takže se zkouší, navrhuje a lisuje. Tááákže, křest proběhne 10.9. v Olomouci v S-Klubu (AMC)  a to za skvělé společnosti našich bros z OVERHYPE a SOULSICK a my se na vás všechny moc těšíme.  Další podrobnosti budou následovat, takže sledujte news.

A závěrem ještě menší pozvánka na jednu luxusní akci, nehrajem, ale většinu z nás tam někde u baru najdete :)

 

 

 

1 2 3 4 5 681013172228354351586468717375 76 77 78 79 80 81 82 838587909397101105108111113115 116 117 118