Oo la laa!
Čau všichni,
omlouváme se kraťounkou pauzičku, během které jsme Vás neinformovali, co se děje v hlavním táboře ST. Začněme popořadě..
Díky za všechny eventuelní hlasy, které jste nám zas(r)lali do soutěže Rockmaxova 12ka, moc si jich vážíme a během září nám (a samosebou i Vám) bude oznámeno, zda toto množství stačilo na postup.. Každopádně jsme si pokec v rádiu moc užili, děkujem ještě jednou Monice, která nás pozvala a zachraňovala naše trapné povídání a doufejme, že to nebylo naposled, co jsme výřili vody médií:)
Krom toho, že některé z nás (Dmj a Tomka) dneska v Brně v 7 ráno(!!!) vzbudilo živý vystoupení Ewy Farny přímo pod naším oknem (kráva jedna, asi zpívala školákům, aby se jim líp štrádovalo do školy, přitom tam patří taky.. nee nic proti Ewičce, je fakt dobrá;)), se taky děje to, že už čekáme na první zásilku origoš cédéček našeho demíčka St.Mistress, na designu se podílel sám Tomagee z Omen Tattoo a slečna Foly, moc děkujem..a Vy si toto dílo budete moci prohlédnout, popřípadě zakoupit na KŘESTU 10.9.2010 v olomouckém S-Klubu!!!
Takže kdo o tom náhodou ještě neslyšel, tak si 10.9. a S-ko zapište za uši, protože krom nás vystoupí zabijáci ze SoulSick a pardálové z Overhype, což dává tušit, že to bude peklo. Krom toho se ukáže pár spešl hostů z různých kapel široko daleko, takže o zábavu bude postaráno!
Těšíme se na všechny, už pár týdnů jsme nekoncertovali, tak si to v S-klubu řádně užijem. Více info již brzy;) Pro pobavení posíláme pár foteček z rádia RockMax;)








