BIG NEWS !!!
Zdarec všichni,
jak jsme před časem psali, děly se v poslední době zásadní věci v kapele. Je na čase vás informovat o té nejzásadnější události a tou je, že naši ST family opouští kytarista Kordy (aka Jagy). Kapelu se rozhodl opustit z časových důvodů. Děkujeme Jagymu za všechno co pro kapelu udělal, za všechny ty nezapomenutelné chvíle, které jsme s ním prožili ať už na podiu nebo na baru s rumelou v ruce :). A i když se již nebudeme setkávat na společném podiu, nejeden drink nás společně určitě čeká :)
Jagy
Čas však běží dál a kapela s ním. Proto bychom vám hned rádi představili nového člena naší smečky. Je jím kytarista Michal Stochleba (ex – Ponor). Proběhlo už prvních pár zkoušek a Michal k nám zapadl skvěle a my se těšíme na společnou práci, nové songy a společné koncerty. Michal se pevně chopil své kytary a makáme na nacvičení všech našich songů. Vy se tak můžete těšit jak na staré vypalovačky, tak na novinky, kterými jsou již zmiňovaný "Legend of me" a nejnovější "Loco por ti". Vlak jménem Sunset Trail tak nezastavuje, ale jede dál ještě větší rychlostí a od března nás opět můžete vidět na podiích. Máme pro vás připravenou jednu koncertní chuťovku, máte se na co těšit, ale o tom zase příště.
See ya
Vaši ST

Michal Stochleba








