We Had Conquered them All!
Ďakujeme za podporu a účasť v utorok v Bratislave v Randali. Ďakujeme hlavne Dragonforce a Eagleheart, Harmanovi, Raymondovi a Jožkovi! Z koncertu máme veľmi dobrý pocit a ďakujeme za všetky pozitívne reakcie, dobrú vôľu a milé želania!
Čo nás čaká najbližšie? Najprv sa s Adamom M. a Castaway / Alice Cooper Revival členmi vrátime 15.12 spraviť zas dáky randál do randálu a zahrať si milovaný SAVATAGE. No a potom ako SUNITY najlepšie vie oslávime NEkoniec sveta ( respektíve jeho nový začiatok) 22.12 v Žiline s našimi kamošmi zo Scarlet Wings a budúcimi kamošmi Evil Eye.
Kto príde, bude mať zážitok!
Pablo a SUNITY
Zaujímavé autentické fotky pribudli do viacerých albumov tu na Bandzone.
Vďaka nech je vzdávaná ich autorom! Oni už vedia kto sú:)
a kuknite ešte sem: http://www.dragonforce.com/ , že koho spomínajú v novinkách:)
ha!
P a S