Nazdar...to jsem já Luděk a něco z předešlé tvorby..:-)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nazdar...to jsem já Luděk a něco z předešlé tvorby..:-)
je to jasné...stopaďo je dobrá cena....a zde to je...Michal Fidler Slunečná 7 Rýmařov 79501............rutyšutyarizonapekač!!! !
čus Bany...je možno si touto cestou obědnat tvé cé dé?
...jak říká můj tatík...kdyby to bylo lepší,tak už bych to psychicky neunesl:-) www.mifid.rajce.net
Nazdárek,
tak už jsem tě spříznil :) Jinak mi začíná houstnout půda pod nohama s diplomkou takže teď moc music není ... ale bude velký uprgade domácího studia = budeš mne školit.
Im
mrkni na odkaz v profilu...só tam fotke zo sobáša..!
Buenos Diazepam......já tu taky su.!!!!!!! A zdravím Heil Fidler:-)) Ako sa ti darí brachu milený?