Sudetia Non Cantat - Úvod | Bandzone.cz

Sudetia Non Cantat thrash-punk / Libina

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Jdi a zabíjej
  Nezařazeno
 • Fronty
  Nezařazeno
 • V řetězech
  Nezařazeno
 • Prázdnota
  Nezařazeno
 • Není punk jako punk (S.P.A.D cover)
  Nezařazeno
 • Podvod
  Nezařazeno
 • Co si vybereš
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Sudety definitivně dozpívaly

Zdravíme ze záhrobí!!!

Z důvodu, že SNC už nějakou dobu hnije v hrobě a žádný reunion se nechystá, stejně jako se nechystá plánované vydání CD, rozhodli jsme se zveřejnit všechny songy na bandzone a zároveň je dát k dispozici ke stažení. Nahrávka pochází z dílny Ziki records a nahrána byla v červenci 2012. Níže najdete texty k nahrávce.


Tímto se omlouváme všem, kteří na slíbené CD čekali a děkujem za přízeň všem, kteří nás za naší krátkou existenci jakkoliv podpořili.

Díky

Sudetia non Cantat

Trash 'till Death!!!!!

 PODVOD

Ukázali nám cestu, dali nám strach i naději. Chtějí myslet za nás, diktovat jak žít, jak milovat. Svinstvo, snůška keců pro manipulaci lidi, skryta pod maskou lásky a viry. SVATÉ PRÁVO, SVATÁ VÍRA, SVATÉ KECY. Svaté hovno z papežovy prdele. Sežer ho a budeš spasen.

JDI A ZABIJEJ

V zájmu pravdy a víry, náboženský fanatismus, vlastenecký bullshit. Jdi a zabíjej. Pro odlišnou barvu pleti, pro budoucnost své země, pro svoje dobro, odevzdej život. Nepřemýšlej. Bůh žehná našim zbraním. Nechat se využít pro dobro státu. Krev, bída, zoufalství, zbytečné utrpení. Otevři oči. Nenech si vymývat mozek. Zkurvená propaganda. Krysy, které vedou válku ze svých hnízd. Rozděl a panuj – vysaj a zahoď. Sereme na vaši válku, která páchne ropou. Sereme na bastardy, kteří profitují z utrpení jiných.

PRÁZDNOTA

Potichu proplouváme tokem šedi a prázdnoty. Den za dnem pohání naši mysl falešná touha, lež a pokrytectví. Tak co ti zbyde před branami smrti? Jen pár vzpomínek a pocit marnosti. Potichu proplouváme tokem šedi a prázdnoty. Den za dnem pohání naši mysl falešná touha, lež a pokrytectví. Slepí, hluší, němí a poslušní.

CO SI VYBEREŠ?

Kážeme o svobodě, rovnosti a toleranci, ale nevidíme si ani na špičku nosu. Elitářství a povrchní odsuzování. Jen proto, že se ti nelíbí moje hadry nebo moje zvyky, ztrácím pro tebe význam. Každý uzavřen ve své subkulturní ulitě. Stavíme mezi nás bariéry. Nevnímáme to, co nás spojuje. Hledáme to, co nás rozděluje. Nejsi lepší jen proto, že jsi zvolil novější trend. Můžeme se respektovat nebo navzájem předhánět. Co si vybereš?

FRONTY

Před tabulí, kde visí parte, tvoří se fronty, lidi hledají i svoje jména. Nejsou si jistí jestli nezemřeli. V tomhle světě si nejsi jistej, jestli jsi živej nebo mrtvej

V ŘETĚZECH

Potlesk tlustých dlaní, gratulace jménem společnosti. Teď můžeme žít, ve stereotypu až do smrti
chodit celý den s vyschlým hrdlem, chodit celý den se slepenýma očima. Zahrnuli jste nás nabídkou trhu
a otočili na pravou stranu.
Ubíjet se celý život
pro vaše tlustý pupky. Jsme v řetězech, kolem zní výsměch, jsme v řetězech
kapitalismu.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

budla

R.I.P.,obrovská škoda takhle kvalitní grupy,aspoň,že po vás zbyla ta nahrávka...

Zobrazit všechny názory