Street rockers - Úvod | Bandzone.cz

Street rockers pop-rock / Berlín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • one single
    Nezařazeno
  • all the faces
    Nezařazeno
  • slowdown mind (acoustic version - live)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Koncerty v USA přesunuty na únor.....

Zdravíme všechny naše fanoušku musíme bohužel oznámit zrušení listopadových koncertů v USA. Důvodem je zrušení ze strany clubů, kteří se vypořádávají stále z hurikánu Sandy.

Tak jsme hledali nějaké nahradní řešení s kamarády z kapely Xaddax. Nakonec se podařilo domluvit s cluby náhradní termíny na začátek února  + další tři koncerty navíc. Vše samozřejmě v nejbližší době uveřejníme.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

street rockers

Zdravíme Bunchie,
jak už jsem Vám psal vše ohledně fotek napraveno. V krátké době zveřejníme fotky s tohoto koncertu, ale naše :-) Další část naší zprávy věnuji k našemu původně plánovanému koncertu v Bratislavě, přes všechny možné i nemožné kontakty se nám nepovedlo spojit se s organzátorem a jsme nuceni zrušit tento koncert. Za takovou situaci se velice omlouváme budeme se snažit v brzké době uskutečnit náhradní koncert, ale tentokrát v jiném clubu Bratislavě vše včas uveřejníme. Vám Bunchie děkujeme za upozornění a máte od nás volnou vstupenka na náš připravovaný koncert pokud bude zájem :-) Díky Honza (bass Street rockers

Zobrazit všechny názory