už za tejden,v český třebový,to rozjedeeeem:-Dse fakt mrtě těšim,a už mám i souhlas našich,takže to tam rozjedeeem:-)a ještě,nevíte,kolikátí budete hrát?je tam dalších asi 5libovejch kapelek,ale na vás se těšim nejvííííc:-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
už za tejden,v český třebový,to rozjedeeeem:-Dse fakt mrtě těšim,a už mám i souhlas našich,takže to tam rozjedeeem:-)a ještě,nevíte,kolikátí budete hrát?je tam dalších asi 5libovejch kapelek,ale na vás se těšim nejvííííc:-)
MARA:FM --- HEY DIKY, TESIME SE NA BRNO!
DISMAY ---- MATE DOBRE NASLAPNUTO, VYDRZTE!
mate dobrý image jak uz dlho fungujete? čo hovoríte na tieto veci pači sa taky hc ze slovenska mi sme ešte v plenách
Borci, klip v pomeranci me urval prdel, ste neskutecni dobytci..takhle to narvat zellerovi a narodu do chrtanu:) respekt!!!! tesime se na Brno..mejte se!!!!!
WENDEL: JO PAN VERVA JE NAS STAREJ KUMPAN. DIKY KAMO
Super hoši ! Dnes jsem viděl váš klip v CT - konečně parádní kapela ! Božsky je cítit ten pán s kterým hrajete... Myslím, že se jmenuje "p. VERVA !"
covece wilde slíbil sem že nebudu konkrétní ale poslu ti seznam smskou:))
matthia5 : To jo doufam, že si to nešel hodit :)
No to je v prdeli tolik sem na Vás byl zvědavej..můžu popřát jedině brzké uzdravení..ale nic to nemění na tom že to je v píč..tak snad někde někdy..chudák FOŠAN
Co na to mužu říct.!!!! Zasraný Bacili !!!