jej:)díky Vám:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jej:)díky Vám:)
GANZY--->DNES SE UVIDIME NA JAMU U NAS....
MAJCHEROS--->DIKY KAMO!!!!
PICKO---->TY VOLE SORRY!!!DODAME
PENGUIN--->CAU VOLE, BUDEME V SRPNU DELAT NAROZENINOVEJ KONCERT /HONZA A MIRA/...TAKZE
SMC
Zdar dedciiii,
zatim jedinej kousek co jsem vubec slysel z vasi novy sestavy,ale musim rict,ze konecne street machine se zvukem a projevem,kterej se mi fakt libi!
Mira hustej zpev a vubec zbytek instrumentu s hodne vostrym nazvucenim.Jestli bude cd k mani, hned du do nej.Chtel bych vas slyset i nazivo,ale nevim jestli nekde neco pachate i vsrpnu,coz sem zrovna v pardubkach.
Stay proud, hc still lives!!!
Nazdar Honza! jak to vyzera s tym rozhovorom??
ZDRAVÍ VÁS D1 MAJCHEROS..DOBŘE JE TO PEACE
Cau bando. Uz se na vas tesim pred Seposkou. Doufam,ze jim nakopete prdel :-)
CAU KAMO, MY ZEJTRA V ZIROVNICE ROZHODNE HRAT BUDEME. UVIDIME SE. STREETMACHINE
Budete chlapi hrát v sobotu v Žirovnici, když Debustrol má na stránkách napsáno, že je koncert zrušen?Moc jsem se na Vás těšil a tak doufám, když to nevyjde, že někdy přijedete do LuckyPery klubu do J.H. Jste skvělí a ať Vám to hraje.
KAREL HC----> DIKY A DIKY!!!!
ANULE--> ON TEBE TAKY:-)
SLAVA----->JO DOBRY, DOUFAM, ZE SE CO NEJDRIV SRAZIME
HORRYS-----> ODPOVED MAS V MAILU.
SMC
Čau chlapi, jen se chci zeptat, jestli byste si s náma nechtěli zahrát 11.9. v Praze na Chmelnici, právě sme dotočili demo, tak chcem zkusit vyrazit ven z Práglu, tak dávám dohromady cca 4 kapely, že bysme se nějako prostřídali v našich domovinách. ... Kdyžtak dejte vědět buď na mejl, nebo icq..případně sem do vzkazů. Mějte se a ať to hraje!