Streetmachine - Názory | Bandzone.cz

Streetmachine hardcore-metal / Pardubice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Kovanej (2019)
    Nezařazeno
  • Sever (album KULT 2014)
    Nezařazeno
  • Tři směny - album KULT (2014)
    Nezařazeno
  • Nebudu stejnej - album KULT (2014)
    Nezařazeno
  • Hrdý NANIC (2013) SM + Locomotive, feat. Pasta
    Nezařazeno
  • Hymna ztracených duší feat. Ozy [singl 2013]
    Nezařazeno
  • Démovi v nás [CD Ber nebo nech bejt 2011]
    Nezařazeno
  • Na to mi nesahej [CD Ber nebo nech bejt 2011]
    Nezařazeno
  • Ber nebo nech bejt feat. Angelo (The Vendetta) [CD Ber nebo nec
    Nezařazeno
  • Osudová feat. Ďula [CD Ber nebo nech bejt 2011]
    Nezařazeno
  • Udelam si z domu sibenici feat. Dodo [CD Ber nebo nech bejt 201
    Nezařazeno
  • Peca nam spadla [CD Ber nebo nech bejt 2011]
    Nezařazeno
  • Napospas [CD Ber nebo nech bejt 2011]
    Nezařazeno
  • Nejsem ten [Svet Te Soudi CD] - 2008
    Nezařazeno
  • Dostavat a padat [Svet Te Soudi CD] - 2008
    Nezařazeno
  • Cena pravdy [Cena Pravdy CD] - 2005
    Nezařazeno
  • Prodej [Realita CD] - 2003
    Nezařazeno
  • Jdi dál [Konec Hry CD] - 2002
    Nezařazeno
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

penguin pce

Zdar dedciiii,
zatim jedinej kousek co jsem vubec slysel z vasi novy sestavy,ale musim rict,ze konecne street machine se zvukem a projevem,kterej se mi fakt libi!
Mira hustej zpev a vubec zbytek instrumentu s hodne vostrym nazvucenim.Jestli bude cd k mani, hned du do nej.Chtel bych vas slyset i nazivo,ale nevim jestli nekde neco pachate i vsrpnu,coz sem zrovna v pardubkach.
Stay proud, hc still lives!!!

Bez profilu

MAJCHEROS

ZDRAVÍ VÁS D1 MAJCHEROS..DOBŘE JE TO PEACE

Ganzy

Cau bando. Uz se na vas tesim pred Seposkou. Doufam,ze jim nakopete prdel :-)

Bez profilu

STREETMACHINE

CAU KAMO, MY ZEJTRA V ZIROVNICE ROZHODNE HRAT BUDEME. UVIDIME SE. STREETMACHINE

Bez profilu

Tom z J.H.

Budete chlapi hrát v sobotu v Žirovnici, když Debustrol má na stránkách napsáno, že je koncert zrušen?Moc jsem se na Vás těšil a tak doufám, když to nevyjde, že někdy přijedete do LuckyPery klubu do J.H. Jste skvělí a ať Vám to hraje.

Horrys - GIBBET

Čau chlapi, jen se chci zeptat, jestli byste si s náma nechtěli zahrát 11.9. v Praze na Chmelnici, právě sme dotočili demo, tak chcem zkusit vyrazit ven z Práglu, tak dávám dohromady cca 4 kapely, že bysme se nějako prostřídali v našich domovinách. ... Kdyžtak dejte vědět buď na mejl, nebo icq..případně sem do vzkazů. Mějte se a ať to hraje!

1 2 3 4 5 6810131620242831343638 39 40 41 42 43 44 45 46 4749515356596163 64 65 66 67 68