cau seru kostky ten zvuk je fakt parada jeto sleha jinak se na nove cd tesim.bucdfs
Michalis
Nemuzu se dockat novejch Striiiituuuuu!!!!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nemuzu se dockat novejch Striiiituuuuu!!!!!!
Chci desku ato hned!Kdy vyjde?
Muziku natáčím už 15 let,ale zvuk který máte na ukázkách je kolosální.Jak to děláte?Rád bych přijel se podívat na systém,kterým natáčíte.Velké pozdravy a respekt do Pardubic.
cau seru kostky ten zvuk je fakt parada jeto sleha jinak se na nove cd tesim.bucdfs
cau seru kostky ten zvuk je fakt parada jeto sleha jinak se na nove cd tesim.bucdfs
zdar jak cip..... maraz ......jsem zvědav na nové cd zvuk to má světový....smekám klobouk,,,jinak deaf99 už není kluci jse jmenujou deaf1culto no a já jsem na volné noze......zdravím cely street...zatím cheers....pančo
Tohle je nejbrutalnejsi naser u nas. Zdravim Pardubice
paráda chlapi fakt poctivej hc!!
Já jsem ten, kdo to nikdy nevzdal,tisíckrát dole,stejně jsem zase vzdal!!!!!!!!!!!!Chlapi,díky za vaši muziku a texty!!!!!
Tohle nemá chybu,až se mi nechce věřit,že je tohle natočený u nás.Taky smekám