Stíny - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Stíny country-rock / Plzeň

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

The End

Vážení přátelé,

            protože jste pro nás vždycky byli spíš přáteli, než fanoušky. Mám pro Vás jednu důležitou zprávu.

            Po dlouhé hibernaci a marných pokusech o záchranu jsme se nakonec rozhodli, že naše kapela není schopna dále existovat. Lidské antagonismy nabraly takovou sílu, že začaly stát v cestě tvůrčí energii. A navíc - naše životy se od těch podzimních propršených dní roku 2015 v Rockovce markantně změnily. Někdo plánuje rodinu, někdo kariéru... však to znáte.

            Tak tedy: Jménem republiky, KONEC.

           Díky všem, co nám za dobu naší existence pomohli. Díky Vítkovi, díky kterému jsem se vždycky bičoval k lepším textům, a nakonec je díky nemu mohl i zaznamenat.

           Díky všem bývalým členům kapely - Čížovi za jeho hendrixovskou posedlost, co vtiskla písničkám rock'n'rollovou tvář. Díky Káje za ustrašené housle, které si každy, kdo je slyšel, zamiloval. Díky Stanleymu za nejpunkovější basové linky, co seděly přesně tam, kde měly být.

           Díky všem současným členům kapely: Vencovi, co posunul živá vystoupení na úplně jinou úroveň a sebejistými linkami stavěl obraz, co jsme předávali. Díky Žížovi za to, že ukázal, že bicí nemusí být jen jednotvárný supl metronomu, ale plnohodnotný nástroj, co vede.

           Díky Vám, kamarádům a přátelům. Vám, kteří jste pomáhali účastí na koncertech, dobrou radou, pomocí se stěhováním aparátů, vzpomínkou. Bez Vás bychom nevydrželi tak dlouho a nezvládli nechat takovou stopu, kterou jsme tu nechali.

           Díky. :-)

Co teď?

Vojta se účastní na projektu "Civilizace": https://bandzone.cz/civilizace (https://www.facebook.com/civilizaceband)

Žížu budete moci nadále vídat v rámci Strýčkovy Zahrádky (https://www.facebook.com/stryckova.z)

A Venca peče projekt s Alešem Sladkým. Až se objeví, zainformuju. :-)

Takže, kolegyně a kolegové, sbohem.

...a díky za ryby.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

carry

Ahoj,

za mě nové dvě nahrávky moc pěkné. :-) Dneska při prvním poslechu je mým favoritem Vítr. Příjemně uklidňující hudba, jednoduchá a trefná. Tímhle jste pro mě začali překračovat svoje vlastní stíny. Určitě mám zájem o cédéčko, chci Vás podpořit. :)

David

Marcela


Bez profilu

:-)

Vøjta Vrba

Bohužel onu úspěšnou kapelku z Brněnska neznáme. Rozhodně nechceme nějak poškozovat její pověst - náš název vychází čistě z poetiky textů a atmosféry hudby. A taky z hlavy našeho již neangažujícího se basáka. Pokud se samozřejmě budeme s onou kapelkou plést, tak se pokusíme vymyslet něco stejně příznačného a přece jiného. akorát to tedy půjde složitě - ale což, nebyla by to sranda, bylo-li by to jednoduché. :-)

Zobrazit všechny názory »