cawes chalani.
V Prešove ste to celkom pekne rotočili (nasledky večera začínam pociťovať az ráno). Prevdupovediac som ani nechcel ist na koncert (nevedel som kto hraje :P ) ale nelutujem to lebo ste ma tam totalne zabili wow skaldam polkonu (šak-Body- možno bude vedieť- parkrát som sa ocitol pod jeho nohami :-) a inak mam stebou foto aj ešte s jednou holkou Body -ak pametaš :P držim palce , všetko dobre a veľa pracovných uspechov... :D
Body
Ahoj,
pamatam si Ta, jasne. Vcera bolo skvele, vdaka Vam co ste tam dosli. Nezabudnite mi poslat tu fotku...:-). Vsetko dobre...






