St.Black - Názory | Bandzone.cz

St.Black metal / darkcore...Košice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • 1. Worry (...of Intimity )
    Nezařazeno
  • 2. Bizarre (...of Intimity )
    Nezařazeno
  • 3. For life (...of Intimity )
    Nezařazeno
  • 4. Implosion of Intimity...my little death (...of Intimity )
    Nezařazeno
  • 5. Burning souls (...of Intimity )
    Nezařazeno
  • 6. Never...bleed me (...of Intimity )
    Nezařazeno
  • 7. Systematic (...of Intimity )
    Nezařazeno
  • 8. Black heart father (...of Intimity )
    Nezařazeno
  • 9. 10 min. (...of Intimity )
    Nezařazeno
  • 10. Lie (...of Intimity )
    Nezařazeno
  • 11. Black angels (...of Intimity )
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Body

Ahoj, vdaka za prispevok...

Bez profilu

slavko kundrat

zdravim ta bratu,vzdy veecrr pocuvame s bratom nasu oblubenu wory,mozes si dat profil aj moj na www.hudobnici.sk-slavko kundrat

Bez profilu

Body

Ahoj,
vďaka za príspevok. Niekedy v septembri máme hrať v Blave, tak si potom príď zamňamkať osobne. Šak mi sa ešte ozveme...:-)

Adam

Wow :P Paradicka! Som velmi rad, ze mame na Slovensku kapelu co sa na daco nehra ale HRA POPICI BIGBAJZ!! mnam!!! :P Vsak ja sa este ozvem :)

Bez profilu

St.Black

Straaažske tešte sa na naaaaaaaaařez...;-)

Bez profilu

Body

Ahoj,vdaka za prispevok. Klobuk dole pred Tebou,vyborna robota ta Tvoja muzika, jednoznacne musis zohnat spoluhracov a hrat koncerty. Vsetko dobre...

Brute

Ave chalani.Zaujímavý rozhovor máte na Nrollzine.Fandím a pridávam.Vydel som Vás na koncerte v Lomnici(Vranov) a páčilo sa mi to.Ak si nájdete chvíľu,mrknite na Brute.Držím palce Vašej zaujímavej kapele.S pozdravom Steve.

Bez profilu

Body

Tusim v 2004 niekedy. A ano, Gloom robili akciu v "Gól Bare"...

1 2 3 4 5 68101316192326293133 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49