Ano ano na koncerte si St.Black pametam strasne dobre boli ste naozaj vyborny.... :)
Body
Ahoj, vdaka za prispevok...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, vdaka za prispevok...
Ano ano na koncerte si St.Black pametam strasne dobre boli ste naozaj vyborny.... :)
zdravim ta bratu,vzdy veecrr pocuvame s bratom nasu oblubenu wory,mozes si dat profil aj moj na www.hudobnici.sk-slavko kundrat
dobra praca :) aj koncik v LM bol fajn
Ahoj,
vďaka za príspevok. Niekedy v septembri máme hrať v Blave, tak si potom príď zamňamkať osobne. Šak mi sa ešte ozveme...:-)
Wow :P Paradicka! Som velmi rad, ze mame na Slovensku kapelu co sa na daco nehra ale HRA POPICI BIGBAJZ!! mnam!!! :P Vsak ja sa este ozvem :)
Straaažske tešte sa na naaaaaaaaařez...;-)
Ahoj,vdaka za prispevok. Klobuk dole pred Tebou,vyborna robota ta Tvoja muzika, jednoznacne musis zohnat spoluhracov a hrat koncerty. Vsetko dobre...
Ave chalani.Zaujímavý rozhovor máte na Nrollzine.Fandím a pridávam.Vydel som Vás na koncerte v Lomnici(Vranov) a páčilo sa mi to.Ak si nájdete chvíľu,mrknite na Brute.Držím palce Vašej zaujímavej kapele.S pozdravom Steve.
Tusim v 2004 niekedy. A ano, Gloom robili akciu v "Gól Bare"...