zdravim hosi uz sa tesim na vas ked dojdete do stropkova na ten koncertik
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdravim hosi uz sa tesim na vas ked dojdete do stropkova na ten koncertik
nazdar, dakujeme sa tip! mozno sa mu ozveme ak nam nevyjde to co riesime teraz.
pridte pozriet, mame novy track s grindovejsou basou a gojirovskym introm
zdravim vas chlapi tak už sme tu aj s novou bandov SHOCK AGE a dali sme sem podomacky polepene dve skladby na predstavu čo asi hrame....rado ex affront
obraciame sa na vás s prosbou o pomoc. sme rožňavsky experimental projekt PTAAH a zhaname sikovneho spevaka z okolia RV,KE,RS,LC ktory by s nami naskusal 5-6 trackov na par koncertov. mal by mat napocute veci ako mnemic, slipknot, meshuggah, gojira... a nejaka ta hudobna prax by tiez bodla, prosto nie uplny amater/zacinajuci spevak (najlepsie s nejakou nahravkou)
viete nam niekoho poradit?dohodit?odporucit?
budeme Vam moc vdacni
bandzone.cz/ptaah
pozdravujem panov z st.black a vinsujem uspesny novy rok, vela takych brutalnych napadov a uz sa tesim na vase xichty v tom Krtisi, to bude peklo :) tak dasvidania..
:)) pekny masakrik :) nech to hraje dalej
Ave.BRUTE želá pekné sviatky
Nazdar ,no mam tu akciu zabukovanu na 6.3 v coloseume ak mas zaujem z kapelou si tam zahrat a budem velmi rad ak ano tak sa mi ozvy na mail ktory som ti dal na burningu! Taz zatim a uz sa tesim na album Pecka
Pribina, Smidy...velka vdaka za komplimenty, velmi potesili. Smidy...dnes mame stretnutie s Dalom, poriesime gitarove veci a na buduci tyzden dame skusku, este sa ozvem...
jj tie nove su masakralne pecky .. uz sa tesiiim jak ich budem buchat :)