Starsdkvt - Úvod | Bandzone.cz

Starsdkvt pop-hip hop / Jinočany

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • moje srdce puká láskou
    Nezařazeno
  • mistr kanystr
    Nezařazeno
  • láďa si koupil novou kytaru
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Nová písnička

se jmenuje "láďa si koupil novou kytaru". Je o tom jak Kláry táta hrál mámě na svatbě na zánovní kytaře. Zpívá Klárka.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

freestylemondays

Každé třetí pondělí v měsíci se v Chapeau Rouge koná jediný open mic jam s živou kapelou Freestyle Mondays, kde se u mikrofonu scházejí MCs, beatboxeři, zpěváci a hudebníci a společně jamují. Večerem provází MC Metoděj a MC Dozer a pro MCs hraje kapela Sounday a rovněž se střídá s DJs (tentokrát Shock O´, Backman, F.I.L. nebo Watra).
Nezáleží na to, zda začínáš nebo to za majkem zkušeně zvládáš, na FM se ti dostane podpory a uvidíš, jak se během krátké chvíle zlepšíš, protože s kapelou a před publikem je ta nejlepší zkušenost!
Hostem bude tentokrát Lara 303. Doraž i ty a chop se mikrofonu! Všichni, kdo se aktivně zúčastní jamu a registrují se na:http://freestylemondays.cz/fm-mcs… mají vstup zdarma.... Zkrátka okus tenhle mejdan se skvělou atmosférou, je jen na tobě, zda dáš freestyle nebo text, každopádně si vyzkoušíš jaké to je rapovat s live kapelou a poznáš zde mnoho nových lidí. Těšíme se na tebe! Tým Freestyle Mondays!
Info na:http://freestylemondays.cz/.

Bez profilu

stars D.K.V.T

to sme to dotahly reknu neco nikam sme to nedotahli kdyby jsme aspon este nakee pisnicky mohli zaspivat a dat je sem ale to neni už ani mozny a to jsme tomu malimu sprostakovi(nadavacovi jmenoval se fajn) jsme rekli, ze to nikdy nevzdame a ted uz proste stars dkvt nexistuje (pokud s tim neco neudelame ale to pochybuju) :'(

Bez profilu

Anežk z Night stars

Už se těším na další songk

Zobrazit všechny názory