Já jsem jen rád,že u nás přibejvá lidí,co znaj Meshuggah:-)Díky za názor!Zdravím all band!Rajče
CICO E.O.S
zdarec chlapi! 18,8, děláme fest open air O7 nechtěliby jste si zahrát? Podmínkou je protiakcička!! Akce se koná na Stochově okr. Kladno. V případě zájmu se ozvěte, E.O.S.








