No vida tak se třeba potkáme.Šrouby už v Poličce hráli né???
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
No vida tak se třeba potkáme.Šrouby už v Poličce hráli né???
Zdravím pány do Olmiku!!!Parádní a přitom zvláštní.To se mi líbí!!!!Taky máte dost dobré logo a ten nápis šrouby je vážně dobrej!!!!Hážu do oblíbených.Práci zdar!!!Mier J!
Chlapi čao můžete mi prosím poslat číslo na páva, ukradi mi mobil.díky moc!At se daří ZED
kongrat. !
pry vam mel bubnovat jindra holubec,ale asi chybna informace. kazdopadne se tesim na koncerty.
Kucíí mám nové číslo tak to zasílám tu abyste veděli 777570090
Gratuluji k sehnání nového bubeníka, budu se těšit až vás zas uvidím naživo!:o)
Díky kucíí za skvělů zkůšku a jsem na to hrdý, že možu být jedním ze šrůbků v celém soukolí:)....
Zdar, tak co Vejmola?
Ahoj Kluci, chcel jsem sa zeptat na to místo bubeníka estli je ještě volné....hned bych do toho šel estli byste měli zájem...napiště mi kdyžtak na můj profil ju?....s pozdravem Peťule:)
Zdarec!
Není za co děkovat.Vaši muziku jsem měl vždycky rád.