mazec fotky... se musim pořádně dívat, abych vás tam našel :D.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
mazec fotky... se musim pořádně dívat, abych vás tam našel :D.
čau hrajete fakt super muziku.... slyšel jsem vás poprvé asi v 15letech někde v uničově asi na 4 a od té doby vás pořád můžu jen tak dál.... nepotřebujete saxofon??
Děkuju za pochvalu..no..já na vás tak trošku zapoměla:)..že tu jste..ale peťa jako bubeník..to už vážně nešlo ignorovat..
když můžu , pomůžu. :). Majte sa.
Zdar, tak tady zase něco od nás pro fanoušky.....
http://www.youtube.com/watch?v=6…
jeseter
Hoj! Tož rád poslechnu! Až to vyřídím, dám vědět co a jak! Momentálně jsem vykalený jak štolverk..:-) A! Jak jinak, opatrujte se!!!! Antonius
já bych si rád poslechl šrouby live 98 ....nešlo by hodit pár songů? .
kucííí cvičte... já se těším až to zase spustíte live.
hodně zdaru...teda chlastu. :)
stre songy sa mi pači a co nejake koncerty jsou domluvene?
Starší songy znám, co takhle nějaké nové?
ahoooj !!
my dekujem vazne moc , vazime si toho , akorat sem z toho super vyletu nemocnej , ale stava se :)
mejte se a hlavne bacha na cizi bundy ! :) :)
mara a´v