Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Špičková kultura emo-šanson / Pardubice

„Holky a Mašíni jsou na světě! Poslouchejte ZDE!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Milí přátelé, máme rok 2019

Vážení a milí přátelé, máme rok 2019 – a co z toho vyplývá? No přece spousta věcí. Ale musíme nejprve podotknout, že se vyplnila slova hudebních kritiků, kteří, vidouce nás v únoru 2007, jak zakládáme Špičkovou kulturu v pokoji hotelu Modrá hvězda v Rokytnici nad Jizerou, prohlásili: "Tato kapela bude hrát hodně dlouho a řekli bychom, že překoná i rok 2018." No a vidíte to, děti, je to tady. Jsme stále živi a zdrávi, a to už se píše rok dvoutisící devatenáctý. Ale nestačí pouze být, jste-li kapelou. Je potřeba také živě hrát. A to my stále činíme, byť ne již tak často, jak tomu bylo v letech 2013 až 2015, kdy jsme byli ještě všichni pěkní mladí hoši s vypracovanými břišáky, hustými dlouhými kadeřemi a řídkými vousy. Onehdá dychtila po našich koncertech zejména děvčata (roztouženě nyjíce po nás, členech kapely). Nyní je poněkud jiná situace, ale přesto si čas od času dopřejeme onu libůstku, totiž že vystoupíme na pódium, hrábneme do kytar, zaboucháme na bubny, zatroubíme do fagotů, zahoukáme na těremin a... předáváme ono poselství Špičkové kultury stále dál.

Nejbližší koncerty: 

26. ledna – Pardubice, DOLI klub (Mlynářská párty)

23. března – Městec Králové

Vaše Špičková kultura (JJK, Matyáš, Vojta, Járdi, Víťa, Týna, Max, Michal, Martin, Zuzka, Ježek (kapelník), Blahoslavený, Šávek; Karel, Haitower, Terka, Míra, Stavra, Peli, Novákos, Daktr Šustek)


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »