Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Povedenej track o tom jaký to vlastně v životě je...
Dete nahoru kluci :))
Ahoj, promin nam spam, ale zvem Te na nas profil, pridali jsme novy veci, tak zkoukni klip na FLYGIRL a poslechni urcite VILLAINS a NINTENDO TRIP ! Dekujem za kazdej nazor, hodnoceni a kritiku, mej se fajn :)
serus jestly budes mit cas koukni na nas profil pripis koment po pripade kritiku .. pridavej cokoliv Peace
Crack
kamo co ktomu dodat proste nejvic kamo nejvic :D jentak dal moc se ti to povedlo palec nahoru
No peckaaa...tak jsem se těšila a je to tu..mno nemam slov snad jen že je to úžasný a od srdce ♥ Mno prostě pecka.....De vidět že to co řikáš myslíš vážně...a to je dobře ->Přeju vám to mocinkyy,jste nádhernej pár (až na výšku) Dělám si prdel :DD
ty mas taky pecky tracky jen tak dal
diky za komment pak se ozvu az budu mit dalsi cis mazda
cekuj muj profil najsou tam odkazy ke stazeni zatim nemam zadny program abych to hodil do mp3 tak snad se ti to bude libyt stale se snazim cuss mazda
jj tak mi dej na tebe icq.. at se pořadně dohodnem :)