Soutěž "Vyhraj lístky na festival nové generace Proudy 20…" | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Soutěž - Vyhraj lístky na festival nové generace Proudy 2013

Výherci poslední soutěže

Soutěž: Špunty s nejlepším poměrem cena výkon? GoGEN TWS Buddy!

Soutež skončila .
Gratulujeme výhercům!

Vyhraj lístky na festival nové generace Proudy 2013

Jestli tě baví technologické novinky a zároveň jsi zapálený do muziky, je tohle akce přesně pro tebe. Na jednom konci haly do tebe povalí proud živé hudby a na druhém si budeš moct vyzkoušet třeba aktuální novinku Google Glass nebo 3D tisk.

Obrázek k soutěži: Vyhraj lístky na festival nové generace Proudy 2013

Cílem celého festivalu je snaha seznámit veřejnost a hlavně mladé lidi s novými moderními technologiemi, s nimiž se budeme v budoucnu setkávat. Je fajn tyhle novinky znát hned od začátku a postupně jim přicházet na kloub, než za dvacet let zjistit, že iPhone 5S už je minulostí asi jako diskety v dnešním světě.

Celá sranda se odehraje 27. září na pražském výstavišti v Holešovicích. Kromě technologických vychytávek bude na místě třeba i gamblerský koutek nebo HR sekce, kde budou společnosti Samsung a O2 pátrat po nových talentech do svých řad.

Co je také zajímavé a kam se náš tým určitě vydá, je sekce s českými startupy. Jestli tě stejně jako nás zajímá, jak se takový startup dá rozjet a jak všechno funguje dál, určitě se tam potkáme.

A jak už jsme nastínili v úvodu, na výstavišti také proběhne spousta hudebních vystoupení. Své pozvání přijali například Tata Bojs, Monkey Business, Vladimir 518, Bushwacka, LUS3, B-Complex a ranec dalších.

Od pořadatelů se nám dostalo do ruky celkem 10 lupenů, které rozdáme pěti z vás. Odpověď na otázku a další informace včetně programu festivalu najdete na stránkách proudy.org nebo na facebooku.

Soutežní otázka

Soutež skončila 22.9.2013 23:55.

Výherci

Gratulujeme!

Zatím žádný komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte.