Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Soutěž - Lístky na festival Okoř se šťávou

Výherci poslední soutěže

Soutěž: Rozdáváme vouchery na nákup not!

Soutež skončila .
Gratulujeme výhercům!

Lístky na festival Okoř se šťávou

Festival Okoř se šťávou je festivalová stálice, která se bude letost konat už po šestnácté. Kromě českých "klasik" (Mandrage, Wohnout, UDG, ...) se na festivalu představí i pár menších kapel, které určitě stojí za pozornost. Na druhé festivalové scéně letos vystoupí například kapely Stay Subway, Hentai Corporation nebo Bags.

Obrázek k soutěži: Lístky na festival Okoř se šťávou

Na Okoři také každoročně vystupují některé z legendárních českých skupin. Letos si pro vás organizátoři přichystali Olympic, Vladimíra Mišíka a trio Ivana Hlase.

Festival se rozjede 2.6. ve 13h, ale pokud se budete chtít patřičně aklimatizovat, budete do areálu vpuštěni po 11h. Když už se vydáte za kulturou neměli byste vynechat návštěvu samotného hradu. Vstupenky na prohlídku mají návštěvníci festivalu dvě za cenu jedné.

Kdyby se vám festival líbil a chtěli byste na Okoř vyrazit, můžete teď vyhrát pár lupenů. Máme jich pro vás celkem deset a po dvou je rozdáme pěti výhercům. Stačí o kousek níže zaškrtnout správnou odpověď a 31.5. sledovat, jestli vylosujeme právě tu vaší. Odpoveď zjistíte tady.

 

Soutežní otázka

Soutež skončila 30.5.2012 23:59.

Výherci

Gratulujeme!

Komentáře (celkem 2)

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte.