Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Soutěž - Example! Máme pro vás dva lupeny do kotle

Example! Máme pro vás dva lupeny do kotle

Tenhle týpek za sebou má teprve čtyři studiová alba a už vyprodává největší haly v Anglii a po celé Evropě. Loni se představil i na českém festivalu Rock For People, kde měl zatraceně velký úspěch a jeho vystoupení bylo jedno z nejlepších z celé akce.

Obrázek k soutěži: Example! Máme pro vás dva lupeny do kotle

Na své předchozí desce 'Playing In The Shadows' oproti předešlým nahrávkám značně přitvrdil a jsou na ní skladby, v nichž se Example nebojí použít dubstep, rave či trance. Na prvním albu 'What We Made' skloubil taneční hudbu s hip-hopem. Na druhém studiovém počinu se pro změnu pustil do elektro popu. Co od něj můžeme čekat dál?

Poslední deska s názvem "The Evolution of Man", která vyšla v listopadu 2012 se nese v duchu živých rockových koncertů a je na ní pár pecek, které se dají svým nábojem přirovnat ke stadiónovkám typu The Killers nebo Coldplay.

“Po ‘Playing In The Shadows’ spousta lidí říkalo: “To je ten chlápek, který zpívá na dance music”,” vysvětluje Example. “A mě napadlo: “Dokážu víc.” Umím písničky koprodukovat, strukturovat, umím psát texty. Takže jsem chtěl udělat dance-rockové album, kde všechno stojí na kytarovém riffu a od toho se všechno odvíjí. Teď mám už celou kapelu. Bubeníka. Basáka. Kytaristu. Je to perfektní mix!”

Zanedlouho Example dorazí do Prahy na koncert, který proběhne 15. března v Incheba Aréně. Koncert pořádá naše spřátelená agentura D Smack U Promotion, od níž jsme pro vás dostali do soutěže dva lístky.

BZ Akce
Facebook událost

Soutežní otázka

Soutež skončila 27.1.2013 23:55.

Výherce

Gratulujeme!

Komentáře (celkem 5)

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte.

James93

Yes, it currently only returns one. Please feel free to submit a pull request implementing the feature you're looking for! If you're not sure where to start, let us know and also feel free to describe what you think your implementation https://www.tutuapp.software/

Výherci poslední soutěže

Soutěž: Rozdáváme dva lístky na festival Aerodrome!

Soutež skončila .
Gratulujeme výhercům!