šouStancem - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

šouStancem punk-blues / Mirotice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

velký apgrejt...

Vítejte a buďte zdrávi,

Tož, po dlouhé době přicházíme s nějakými těmi novinkami. 

Tak ta největší a asi nejdůležitější je, že jsme konečně trochu reprezentativněji nahráli naše skladby. Díky patří především našemu kamarádovi-zvukaři Čendovi, který s námi strávil to dlouhé jarní odpoledne v radobycké škole a pak absolvoval ještě několik dalších dlouhých odpolední při mixu. Myslím, že zachránil co se dalo a patří mu za to, jak říkají chlapci z Kopce šišek, ,,olbřímí díky" a minimálně jedna celá láhev plastového braníku, z které mu už nebudeme upíjet.

K nahrávkám. Myslím, že nejlépe to vystihují právě slova zvukaře Čendy jenž děl: ,,je to v zásadě (trochu digitálně vyleštěné) zrcadlo vašeho momentálního výkonu a doufám, že to přispěje především ke zvyšování vaší interpretační úrovně - ta autorská má silný potenciál a pokud by se obě složky vyrovnaly, bylo by to fajn... Jsou k tomu třeba 3 věci - CVIČIT, CVIČIT a CVIČIT"

..o potenciálu se dá samozřejmě diskutovat, ale cvičit musíme, přes to nejede vlak.

Konec konců, to že nám vlak už trochu ujel, nám naznačilo i naše koncertní turné, jenž jsme absolvovali v únoru a březnu a o němž jsme jako správně amatérsky neambiciózní uskupení neinformovali na bandozonových stránkách... (Sypu si tedy, jakožto vylosovaný frontman, popel na hlavu, roztírám ho máslem a všímám si při tom trámu ve svém vidoucím oku.) Aby jsem se však, takřikajíc vrátil do kontextu, hlavně koncert v Uničově nám dal tvrdou lekci v tom, jak je třeba se zlepšovat. Každopádně, měl i mediální odezvu: http://www.krausmagazin.cz/2012/3/26/clanky/slavny-reziser-bohdan-slama-malem-dostal-po-hube-ale-presto-odehral-koncert/

vyzdvihl by jsem především větu: ,,Vykrytý režisér se následně zcela zaníceně věnoval své hře na kytaru pod blikajícími zářivkami kulturáku..."  Protože ty néonky byli fakt děšuplné a pak by jsem vyzdvihl skutečnost, že se celý incident odehrál v kině ,,Družba"

No, a blížím se ke konci své slohové exhibice trapnosti. Co se týče budoucna, je to vždy nejisté(řekl mi to i můj chirurg-surrealista, jenž mi má voperovat básnické střevo...), enyvej, v nejbližší době se chystáme hrát na parádním festivalu Petrovické Mrholení( http://www.mrholeni.cz/ )

Tak kdyby vaše oči,uši, či jiné orgány a smysly prahly po shledání, bude to kůl!

Tož, nazdau, čau, vole, gud báj!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

PaFi

tož zdravím z Opavy a fakt dobrá akce ! :-)

PaFi

čau Bohdane :-) těším se na vás v Opavě !!! Pavel Ficek

FREEFEST 2011

FREEFEST 20011!! www.freefest.info
20.8.2011 - Koloměřice u Týna nad Vltavou. Vstup zdarma!!
line-up freefest
15 - 15:40 - Rabies
16 - 16:40 - Escape 2 the Jungle
17 - 17:40 - Fake It
18 - 18:40 - Ticho de pre cupe Band
19 - 19:40 - Flattus
20 - 20:40 - Alice In Ch. tribute
21 - 21:45 - Underside
22:05 - 22:50 - Pub Animals
23:10 - 24:00 - ZNC
0:20 - 1: 00 - Sjetý noty
1:20 - 2:00 - A5

Zobrazit všechny názory »