Bandaband přidal novou živou nahrávku! Je ze společného koncertu v Templu, tak si ji poslechněte... :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Bandaband přidal novou živou nahrávku! Je ze společného koncertu v Templu, tak si ji poslechněte... :-)
dneska jsme so pustili do další nové... a bude dost dobrá, myslím. :-) a víc už ti nikdo neřekne. :-) a dík.. ;-)
Děkujeme za chválu holky, vážíme si toho, a kolik je zpěvačce, no nevím jestli to můžu prozradit, nemám její svolení. Tak doufám, že se přijdete podívat
Martin@Bass
nejdříve bych chtěla říct celé kapele,že vám moc držím palečky,at se vám ve vašem snu vše podaří a budete stoupat výš a výš :-) neznám celou kapelu,znám jen zpěvačku a když máte Kristýnku,tak už máte na půl vyhráno,tento hlas,jako má Kristýnka,tak nemá jen někdo a vaše hudba hezky ladí... jste supr kapela a jen tak dál..hrajete supr a moc krásně se to poslouchá.. přeji všem hodně štěstí,jen tak dál lidi
Jak stará je vaše zpěvačka?Dlouho jsem nic tak pronikavého neslyšela a silného!Jste moc hezci kluci a zpěvačku máte taky hezkou.Držím vám všem palce.
Tak krásný hlas,tak dokonalého člověka jako je zpěvačka já neznám :)! Zbožnuji tě,vše víš :).Nádhera :)
Ahoj, pěkná muzika. Kdyby jste chtěli točit ve studiu, nabízím své služby za bezkonkurenční ceny.
Děkujeme za hodnocení, velmi si toho vážíme, a Vašku musím tě zklamat, naše Kristýnka už je zadaná :)
fakt dobra kapela fandím jim a mají moc peknou zpevačku
Hodně vklidu, fakt se mi to líbí, jen tak dál, až bude studiovka, tak rozhodně dejte vědět, a kdybyste náhodou chtěli zavítat do Havířova, tak se budu těšit!
Víťa