Soundless - Úvod | Bandzone.cz

Soundless death-progressive / Frýdek-Místek

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Domination Degree (demo, instrumental)
    Nezařazeno
  • Theatre of Redemption (živě - 25.4.2015 Ostrava Barrak)
    Nezařazeno
  • Soundness of Soundless (živě ze zkušebny)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Hledáme bubeníka

Po dvou letech spolupráce nás opustil skvělý bubnobijec Tom. Rozhodl se plně věnovat své hlavní kapele Ennoia. Děkujeme mu za prožité časy, kdy úderně pumpoval krev do žil Soundless a přejeme mnoho úspěchů.

Bohužel tím vznikla trhlina, kterou potřebujeme co nejdříve zalepit. Pokud se někdo u nás chcete chopit paliček nebo o někom schopném a volném víte, neváhejte nás kontaktovat!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Jimmy Pace

Zdarec chlapi tak jsem si pustil vaše skladby a moc mi to nepřijde jako death-progressive metal a jinak se to dá poslouchat ale něco tomu chybí. Tak ať se vám daří ve skládání nových songu. Jinak zdravím Kamila ;-) Tom.

k.eight.a

Chytře zvolený název ... Na internetu jsou desítky kapel tohoto jména. Hodně štěstí v tom, aby vás fanoušci našli i mimo BZ, pokud někde budete mít svou prezentaci.

Zobrazit všechny názory