Soundflame - Úvod | Bandzone.cz

Soundflame crossover-nu-metal / České Budějovice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Judge Molotov
  Nezařazeno
 • Trust Them
  Nezařazeno
 • Isolated System
  Nezařazeno
 • Twisted Anthropology
  Nezařazeno
 • After Graduation
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nahraná první půlka desky - studio Sound Rapids

(Upraveno: )

Vítězný únor.

V poměrně krátké historii naší kapely velká věc. V únoru 2018 totiž kapela Soundflame zavítala do studia Sound Rapids Damiána Kučery. V rozmezí 4 dnů vzniklo celkem 5 písniček, které budou v říjnu 2018 obohaceny ještě o dalších 5 a vznikne naše první album.

Kromě audia nám tenhle výlet přinesl hodně zkušeností a zážitků. Takto tedy vypadalo naše malé dobrodružství:

Počasí přílíš nepřálo a průměrná teplota okolo -14°C přinesla pár menších problémů hned ze začátku.

23.2. ráno, ještě v Budějovicích, nemohl Otík nastartovat auto. Hodina zpoždění sem, hodina zpoždění tam, nakonec to vyšlo. Mezitím Štěpán s Jaroslavem jeli z Prahy vlakem do Benešova a byl přesně smluvený čas potkání a vyzvednutí na vlakovém nádraží. Výsledek logistických fuck-upů byl dvouhodinové zpoždění, což nekvitovali pozitivně členové kapely, kteří již byli promrlí na kost, když odvoz dorazil.

Následující dny byly plodné. Už v den příjezdu jsme sestavili nahrávací stage, pohráli si se zvukem a zvládli první song. Přežívali hlavně na čísnkých polívkách a ovoci. Kuřáci byli odsouzeni každý den pár chvil mrznout venku v brutálním mrazu.

Práce nám šla rychleji než jsme čekali, dokonce tak rychle, že jsme stihli nahrát ještě o jeden song navíc - Judge Molotv. Když se s ním začínalo skoro půlka ho ještě chyběla, tak sme ho dopilovávali přímo na místě. Sami posuďte, jestli to stálo to za to.

V úterý jsme si udělali ze Slapů výlet do Prahy, kde si Jarda se Štěpánem zašli na koncert Toto, večer pak poseděli u piva a hodnotili jak se věc vyvíjí. Další den se dopracovávaly vokály. K tomu Štěpán nebyl sám, neboť se zastavilo několik kamarádů, včetně Milka Vondrysky (Marked As An Enemy).

Závěrem snad jen říct, že jsme rádi, že se všechno dobře vydařilo a těšíme se na druhé kolo v říjnu, abychom co nejdřív mohli vyplivnout album.

Přineslo nám to i řadu ponaučení, který vám můžeme předat: Nekupujte předem hromadu jídla, stejně se to nesní. Při cestě si dobře rozvrhněte čas a jestli někdy u Damiána budete nahrávat, požádejte ho o kávu.

Naše songy najdete nahoře v přehrávači.

Na webovejch stránkách (www.soundflame.cz) je máme v 24 bit wavech, takže fakt kvalitka.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa