Lomikar - Úvod | Bandzone.cz

Lomikar rock-alternative / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Troglodyt (2020)
  Nezařazeno
 • Fallen
  Soundcheck
 • Nejsem
  Soundcheck
 • Take Look Back
  Soundcheck
 • Poslední
  Soundcheck

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nespíme na vavřínech.

(Upraveno: )

V poslední době jsme sice neměli moc možností ke koncertování a do všeobecného útlumu Lomikara samozřejmě neblaze vstoupily události několika předchozích měsíců, ale i tak se u nás něco děje, ačkoli velmi zvolna.

Ti z vás, kteří chodí na koncerty si už asi stačili všimnout, že z naší prvotiny hrajeme spíš jen pár "největších šlágrů". Od vydání Soundchecku jsme totiž dali dohromady materiál, který by nejspíš bez problémů vydal na desku novou a potýkali jsme se s vlastní leností a nedostatkem prachů a zápalu k nahrání songů a k jejich uchování i dalším generacím. 

Díky Jozuemu jsme však objevili pro naše potřeby dostačující způsob jak naše dílo zvěčnit v podmínkách zkušebny. Pár nástřelů už máme, takže se může stát že se v budoucnosti (možná velmi vzdálené) dočkáme i dalšího EP, alba, dema, whatever.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa