Sorethroat - Úvod | Bandzone.cz

Sorethroat hardcore-metal / Jihlava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Sorethroat
    Nezařazeno
  • Strach
    Nezařazeno
  • Svěrací kazajka
    Nezařazeno

Kontakty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Carcass

Hudba zajímavá, nemyslím že stojí za hovno zajímavý HC dobrej zvuk, včetně nápadů. Název no Sore Throat (GB) již nehraje řadu let a poslední deska byl SAW THROAT a navíc se píšete dohromady ale stejně je to škoda název kapely ba určitě byl lepší jiny nežli stávající i tak mnoho zdaru.Hlavně at to hraje název lze změnit kdykoliv za pochodu.

David Kadlec z Dalečína

Ahoj,
s kolegou a kamarádem již skoro 3 roky vyrábíme placky, zakládáme si na kvalitě a nejnižší možné ceně. Kapely i fanoušci si oblíbily 100ks placek velikosti 37mm za 900kč, ale děláme i daší velikosti(klasických 25mm za 7kč či 56mm). Obvykle stačí prodat třetinu nákladu, aby se vám investice zaplatila, což je otázka prvních pár koncertů, tak neváhejte a pošlete obrázek na info (at) rkplacky.cz, o zbytek už se postaráme. Kompletní info (třeba i dlouhý seznam spokojených zákazníků nebo ukázky z výroby) najdete na rkplacky.cz.
Ať se daří, ať to hraje! David Kadlec

Bez profilu

Shammmi

Ahoj vsem, novy rocnik souteze amaterskych kapel regionu Vsocina byl zahajen. Pokud mate kapelu, znate kapelu, hrajete solo atd., kouknete na www.alternativaproprize.cz , kde jsou veskera pravidla i prihlasovaci formular. Predejte ci preposlete znamym, at je z ceho vybirat a ve finale prekoname lonsky vydareny vecirek. Hodne stesti. S.

Zobrazit všechny názory