Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

SOAD revival alternative-hard rock / Brno

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Know - live 486 ×
  • Jet Pilot - live 313 ×
  • War? - live 292 ×
  • Science - live 292 ×

Novinky

Novinky z webu soadr.wz.cz

HTML clipboardA je za náma další vystoupení.. Vystoupení na který jsme se dlouho těšili .. a to přímo vystoupení v Praze. I přes obrovskou reklamu po internetu,v rádiu, po samotné Praze, se nakonec dostavilo jen něco kolem 150-ti fandů, což ale nebylo naškodu, protože o to větší pogo se v těch nejhrozivějších sonzích pod náma roztáčelo :)
  Když jsme s kapelou zjistili, že se celé vystoupení má nahrávat, lehce nás to vystresovalo, takže jsme koncert odehráli s hromadou drobných chyb.. Štěstí tedy, že se nakonec nahrávání nějak nepovedlo a záznam není :o))))
  My - jako kapela - jsme nadmíru spokojení.. Výborná organizace.. počínaje okouzlující Lucií, která nám všem učarovala.. přes naprosto profesionální přístup ze strany všech pořadatelů až po pana řidiče, který nás zcela skvěle převezl útrobama D jedničky.. Výborný publikum, který od třetího songu tančilo, zpívalo a pogovalo až do konce.. kterej se snad třikrát odkládal :) .. skrze tři přídavky ....
  Poprvé jsme si naživo zahráli songy Mr.Jack, Violent Pornography, Lonely Day a Fuck The System a ... užili jsme si je .. a nejen je.. a .. snad nejen my :)

Pokud máte nějakej vzkaz, fotky, videa, bez váhání se ozvěte ..


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Can(ib)aLLová

No kruci pánové! Hodně luxusní máte revival! Škoda jen, ž e ste to zabalili. :( Kdyby ovšem jste někdy zvážili comeback a zavítali na západ. Budu moc ráda. A nejen já! Fakt luxus!

Zobrazit všechny názory »