SOAD revival - Úvod | Bandzone.cz

SOAD revival alternative-hard rock / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Know - live
  Nezařazeno
 • Jet Pilot - live
  Nezařazeno
 • War? - live
  Nezařazeno
 • Science - live
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Novinky z webu soadr.wz.cz

HTML clipboardA je za náma další vystoupení.. Vystoupení na který jsme se dlouho těšili .. a to přímo vystoupení v Praze. I přes obrovskou reklamu po internetu,v rádiu, po samotné Praze, se nakonec dostavilo jen něco kolem 150-ti fandů, což ale nebylo naškodu, protože o to větší pogo se v těch nejhrozivějších sonzích pod náma roztáčelo :)
  Když jsme s kapelou zjistili, že se celé vystoupení má nahrávat, lehce nás to vystresovalo, takže jsme koncert odehráli s hromadou drobných chyb.. Štěstí tedy, že se nakonec nahrávání nějak nepovedlo a záznam není :o))))
  My - jako kapela - jsme nadmíru spokojení.. Výborná organizace.. počínaje okouzlující Lucií, která nám všem učarovala.. přes naprosto profesionální přístup ze strany všech pořadatelů až po pana řidiče, který nás zcela skvěle převezl útrobama D jedničky.. Výborný publikum, který od třetího songu tančilo, zpívalo a pogovalo až do konce.. kterej se snad třikrát odkládal :) .. skrze tři přídavky ....
  Poprvé jsme si naživo zahráli songy Mr.Jack, Violent Pornography, Lonely Day a Fuck The System a ... užili jsme si je .. a nejen je.. a .. snad nejen my :)

Pokud máte nějakej vzkaz, fotky, videa, bez váhání se ozvěte ..

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Can(ib)aLLová

No kruci pánové! Hodně luxusní máte revival! Škoda jen, ž e ste to zabalili. :( Kdyby ovšem jste někdy zvážili comeback a zavítali na západ. Budu moc ráda. A nejen já! Fakt luxus!

Zobrazit všechny názory