Smrtdat - Úvod | Bandzone.cz

Smrtdat alternative-grunge / Pelhřimov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Znova
    Nezařazeno
  • Konečné řešení vepřové otázky
    Nezařazeno
  • smrtdey
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

tiskové prohlášení

(Upraveno: )

Na kapelu SMRTDAT bylo údajně podáno trestní oznámení na policii čr, za týrání zvířat a za nechutné zabíjení prasátek /viz videoklip/ . Chtěl bych touto cestou popřát hodně zdaru policii čr, při odhalování ukrajinských vesničanů a španělských překupníků s masem. Není to myšleno ironicky, i když práce policie čr /a to díky kmotrům/  je zajisté neprávem, zesměšňována po celé "vyspělejší" evropě eu. Také doufám že průběh vyšetřování těchto nechutností nenaruší odvolání policejního prsidenta Lessy čr.

Jsem rád,že si konečně někdo všiml věci, na kterou kapela SMRTDAT čr poukazuje dlouhodobě,a to naprosto kulturní a etnické odlišnosti rádoby pozpolité evropy eu.

                                        Díky za zájem a naviděnou.

PS: celá hudebně taneční formace SMRTDAT čr  bude při vyšetřování samozřejmě pilně spolupracovat./ Také bez ironie/.

                                   s pozdravem a s přáním zlepšení středo-východoevropské kultury

                                                                                             mr. SMRTDAT čr

Více na : www.sdruzenizahumanejsiutraceniprasateknaukrajinemadarskurumunskuacr.pl

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

jipi

pico seru z toho dobra masaz ty kravo

Bez profilu

Shami

Ahoj vsem, jiz od pondeli 1.rijna muzete opet registrovat svoji skupinu v letosnim jubilejnim patem rocniku souteze amaterskych kapel

AlternativaPro Prize 5.

Tesime se na Vasi ucast.

Vse podstatne se dozvite na strankach www.alternativaproprize.cz.

David Kadlec z Dalečína

Ahoj,
s kolegou a kamarádem již skoro 3 roky vyrábíme placky, zakládáme si na kvalitě a nejnižší možné ceně. Kapely i fanoušci si oblíbily 100ks placek velikosti 37mm za 900kč, ale děláme i daší velikosti(klasických 25mm za 7kč či 56mm). Obvykle stačí prodat třetinu nákladu, aby se vám investice zaplatila, což je otázka prvních pár koncertů, tak neváhejte a pošlete obrázek na info (at) rkplacky.cz, o zbytek už se postaráme. Kompletní info (třeba i dlouhý seznam spokojených zákazníků nebo ukázky z výroby) najdete na rkplacky.cz.
Ať se daří, ať to hraje! David Kadlec

Zobrazit všechny názory