No hezkypěkně! Nový klip povedený, palec hore.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
No hezkypěkně! Nový klip povedený, palec hore.
Lokomotiva, velmi povedený to songoklip! :)
PF 2015 Kapela Nevermore & Kosmonaut přeje skvělý nový rok 2015 a spoustu parádní muziky! PFka na profilu. Přejeme krásné dny. NMK
Super koncert, super image na slezskoostravském Rock-festu:
http://www.pryncypall.cz/newweb/2014/08…
Čus Bando,
pěkně jste zpestřili Imortálek, díky! V mejlu máte odkaz na videa z IS.
Ať se daří a držte se!
Štefík
Pánové, měl jsem možnost vás slyšet v pátek na Masters... Luxusní show!!! Uvidíme se na Chechča Festu :)
My chlapi si to sice neradi přiznáváme, ale ruku na srdce, píča hýbe naším světem, i když je zrovna protivná. :-)
Je to protivné jak píča